Naujasis ugniagesių automobilis gesins gaisrus Skaudvilėje
Įkelta:
2022-07-02
Nuotrauka
gaisrine
Aprašymas

„Tauragės žinių“ nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos pirktas naujasis gaisrų gesinimo ir gelbėjimo automobilis atsiėjo beveik 54 tūkst. eurų. 

Dar birželio 6-ąją paskelbtas viešasis šio ugniagesių automobilio pirkimas buvo nutrauktas, nes, kaip teigė tarnybos vadovas Aretas Ežerskis, atsirado techninių kliūčių. 

– Šiokia tokia klaida įvyko, kuri laiku buvo pastebėta ir nutrauktas, ir viskas, ir iš naujo paskelbta, – kalbėjo jis.

Birželio 8-ąją viešasis pirkimas buvo paskelbtas iš naujo. A. Ežerskio teigimu, tarp susidomėjusiųjų būta trijų įmonių, gautas vienas pasiūlymas. 

Pašnekovas informavo, kad sutartis dėl šio automobilio pirkimo jau pasirašyta.

– Su visomis sąlygomis, kas buvo numatyta dėl papildomos įrangos ir t.t., kainavo beveik 54 tūkst. eurų, – apie tai, kiek atsiėjo pirkinys, komentavo A. Ežerskis.

Jis teigė, kad kol kas automobilis dar nėra visiškai parengtas.

– Čia ne lengvoji, kad nusipirkai, iškart sėdi ir važiuoji. Reikia susikomplektuoti įrangą. Reikia paplušėti, kad būtų galima jį paleisti. Buvo perkama 5 kub. m vandens cisterna, – sakė pašnekovas. 

Anot jo, planuojama, kad naujasis ugniagesių automobilis bus priskirtas Skaudvilės teritorijai.

– O praėjusiais metais Skaudvilei pirktas gaisrinis automobilis išvažiuos į Žygaičius ir pakeis dar sovietinių laikų automobilį, – sakė A. Ežerskis. 

Kaip rašoma priešgaisrinės tarnybos gaisrinio automobilio pirkimo sąlygų dokumentuose, automobilis privalo turėti dyzelinį ne mažiau kaip 250 KW galios variklį, jo vandens cisterna turi talpinti ne mažiau kaip 4800 litrų vandens bei būti pagaminta iš korozijai atsparių medžiagų, turi turėti skaidrią vandens lygio stebėjimo matuoklę arba kitokią vandens lygio cisternoje stebėjimo sistemą.

 

Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 15 valandų
Tauragės apylinkės teisme šią vasarą nestinga bylų, susijusių su smurtu. Iš jų matyti, kad dažniausiai žmonės nukenčia ne nuo nepažįstamų užpuolikų tamsiuose užkampiuose, o nuo tų, su kuriais matosi bene dažniausiai, – šeimos narių. 
Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.