Išvyko padėti gesinti gaisro Katyčių seniūnijoje
Įkelta:
2022-07-05
Nuotrauka
Aprašymas

„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka 

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Apie 12.55 val. Tauragės ugniagesiai sulaukė pagalbos prašymo iš kaimyninio Šilutės rajono.

Pirminiais duomenimis, Katyčių seniūnijoje, Uikšių kaimė užsidegė ūkinis pastatas, nuo kurio liepsna persimetė ant gyvenamojo namo.

Į pagalbą gesinti gaisro išvyko Tauragės bei Pagėgių ugniagesių komandos.

Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna, stogas buvo sukritęs. Ūkinis pastatas mūrinis, 1-o aukšto. Jo perdengimas medinis, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu.

Gaisro metu nudegė perdengimas, stogas. Sudegė pastate buvę 6 tonos šieno.

Nuo degančio ūkinio pastato užsidegė gyvenamas namas, stovintis 7 m atstumu. Namas mūrinis (10x27m), 1-o aukšto su mansarda, stogas dvišlaitis, dengtas šiferiu. Apdegė 0,5 m² namo medinės sienos apdailos, nuardyta 1 m² stogo dangos.

Nuotrauka
moteris
Įkelta:
prieš 5 valandas
​​​​​​​Tauragės apskrities policija praneša, kad iš 70-metės šilutiškės sukčiavimo būdu buvo išviliota didelė pinigų suma. Moteris pinigus pervedė vyriškiui, su kuriuo susipažino virtualiai. 
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 9 valandas
Bene kasdien girdime apie prie vairo pričiuptus girtutėlius vairuotojus. Tačiau ne visi pasimoko iš svetimų klaidų. Neblaivūs asmenys keliuose itin pavojingi. Visa laimė, kad dalis jų nespėja nuvažiuoti toliau nei kelių šimtų metrų ir būna sustabdomi policijos pareigūnų. Kitiems pasiseka mažiau – juos sustabdo eismo įvykiai. Tauragiškis E. B. gali dėkoti likimui, kad jo sukelta avarija nepareikalavo aukų, o tebuvo aplamdyti automobiliai. 
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija informuoja, kad rugpjūčio 15-osios rytą pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-14
Tauragės apylinkės teisme šią vasarą nestinga bylų, susijusių su smurtu. Iš jų matyti, kad dažniausiai žmonės nukenčia ne nuo nepažįstamų užpuolikų tamsiuose užkampiuose, o nuo tų, su kuriais matosi bene dažniausiai, – šeimos narių. 
Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus.