Smurtavo neblaivūs vyrai
Įkelta:
2022-06-29
Nuotrauka
kumstis
Aprašymas

Asociatyvi pexels.com nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Šiąnakt,  1.30 val. Šilalės rajone, Rubinavo kaime, automobilyje „Toyota Siena“ neblaivus (2,28 prom.) 60-ies metų vyras sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1967 m.

„Tarp pažįstamų asmenų įvyko žodinis konfliktas. Pareigūnams apie smurtą pranešęs nukentėjusysis buvo blaivus“, – teigė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymo.

Vakar, 10.50 val. Tauragėje, J. Tumo-Vaižganto gatvėje, neblaivus (3,66 prom.) 63-ejų vyras sukėlė fizinį skausmą 83-ejų metų moteriai.

Pasak policijos atstovės, vyras ir moteris yra artimi šeimos nariai. Konflikto priežastimi tapo alkoholis.

„Nukentėjusioji dėl girtumo nesugebėjo pasitikrinti blaivumo. Apie smurto atvejį pareigūnams pranešė kaimynai“, – teigė L. Banienė

Vyras sulaikytas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui.

Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apylinkės teisme šią vasarą nestinga bylų, susijusių su smurtu. Iš jų matyti, kad dažniausiai žmonės nukenčia ne nuo nepažįstamų užpuolikų tamsiuose užkampiuose, o nuo tų, su kuriais matosi bene dažniausiai, – šeimos narių. 
Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.