Pareigūnai pričiupo naminukės pardavėją
Įkelta:
2022-06-25
Nuotrauka
teismas
Aprašymas

Tauragės apylinkės teismas

Autoriaus nuotrauka

 

Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  

Bylos duomenimis, I. N. balandžio 5-ąją, apie 13.20 val., iš savo gyvenamosios vietos automobiliu „Subaru Forester“ neteisėtai atgabeno prie kito namo ir A. E. skolon pardavė namų gamybos stiprų alkoholinį gėrimą – naminę degtinę. Ekspertai nustatė, kad jos tūrinė etilo alkoholio koncentracija siekė net 54,9 proc. Iš viso moteris pardavė 0,7 litro naminukės.

I. N. nė nemėgino slėpti padariusi nusikaltimą. Ji pareigūnams teigė, kad tądien sūnaus draugo automobiliu važiavo pas draugę. Moteris sakė įsidėjusi 2 butelius naminės degtinės, tiesa, iš kur naminę degtinę buvo gavusi, ji sakė nepamenanti. Moteris teigė važiavusi pas draugę, nes norėjo, kad ši padarytų trauktinę kompresams. Kaltinamoji sakė, kad degtine norėjo pasitepti koją. Bevažiuojant, kalbėjo kaltinamoji, jai paskambino pažįstamas A. E. ir paklausė, gal ji turi parduoti naminės degtinės. Moteris teisme liudijo atsakiusi, kad tuoj priveš. Kai moteris pardavė butelį su namine degtine, prie jos priėjo pareigūnai.

Alkoholio pirkėjas teisme prisiminė, kad prie jų priėję policijos pareigūnai buvo neuniformuoti, jie degtinę konfiskavo. 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriuje dirbantis vyresnysis tyrėjas R. B. nurodė, kad dirbant pagal atskirą planą prie namo buvo pastebėtas automobilis „Subaru“. Pagal turimą informaciją pareigūnams buvo žinoma, kad šiuo automobiliu naudojasi I. N., kuri prekiauja namine degtine. Stebėdami automobilį policininkai išvydo, kaip prie I. N. automobilio vairuotojo pusės priėjo vyriškis, o I. N. šiam į prekių maišelį kažką įdėjo ir padavė. Įtariant, kad I. N. galėjo asmeniui parduoti naminę degtinę, su kolegomis jis priėjo prie minėto automobilio ir patikrino asmenį. Paprašytas vyras parodė maišelio turinį – ten buvo 0,7 litro talpos stiklinis butelis, pilnas skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. I. N. sutikus, pareigūnai apžiūrėjo automobilį, kuriame ant priekinės keleivio vietos pamatė pirkinių maišelį su 1 litro plastikine talpa su bespalviu skysčiu, turinčiu specifinį naminės degtinės kvapą. 

Į įvykio vieta buvo iškviesti kiti Tauragės apskrities policijos tyrėjai, kurie I. N. atžvilgiu pradėjo ikiteisminį tyrimą. 

I. N. gyvenamosiose ir negyvenamosiose patalpose buvo atlikta krata. Garaže, dujinės viryklės orkaitėje, rastas 0,7 litro stiklinis butelis, kuriame buvo apie 0,5 litro skysčio su specifiniu naminės degtinės kvapu.

Tauragės apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu liepė naminukę sunaikinti, o I. N. skirta 2 tūkst. eurų bauda, kurią moteris privalės sumokėti per 4 mėnesius. 

 

Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 15 valandų
Tauragės apylinkės teisme šią vasarą nestinga bylų, susijusių su smurtu. Iš jų matyti, kad dažniausiai žmonės nukenčia ne nuo nepažįstamų užpuolikų tamsiuose užkampiuose, o nuo tų, su kuriais matosi bene dažniausiai, – šeimos narių. 
Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.