Po skyrybų vyriškį apėmė pavydas
Įkelta:
2021-04-06
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi pexels.com nuotrauka

 

Sausio 2-ąją kilusio konflikto metu T. R. pakėlė ranką prieš buvusią sugyventinę. Vyras kažkodėl sugalvojo, kad su juo išsiskyrusi moteris privalo būti jam ištikima.

Tauragės apylinkės teismas kovo 1-ąją nagrinėjo bylą, kurioje – kraupios smurto prieš moterį detalės.

Kaltinamasis T. R. kaltę pripažino visiškai. Vyras paaiškino, kad sausio 2-ąją paskambino buvusiai sugyventinei A. D. ir paprašė, kad ši leistų pabūti jos bute, kad galėtų išsiblaivyti, nes jam reikėjo išvykti dirbti į užsienį. 

Šiai sutikus jis apie 17 val. atvažiavo, o po pusantros valandos buvusi mylimoji išvažiavo į darbą. Žiūrėdamas televizorių vyras išgėrė 3 skardines alaus. 

Moteris grįžo į namus po 21 val., apie 23 val. abu nuėjo miegoti, tiesa, atskirai. Moteris pareigūnams pasakojo, kad ją vyras pažadino vidury nakties, ėmė klausinėti apie asmeninį gyvenimą, vyrus. Kilo ginčas. Tai, kad naktį ėmė konfliktuoti su buvusia sugyventine, prisiminė ir T.R. Jis  puolė aiškinti, jog ši jam neištikima. Vyras bandė atimti iš moters telefoną, kuriuo ji kažkam rašė, o tada ši nagais esą nestipriai įbrėžė jam veidą. Supykęs T. R. suėmė  moterį už plaukų, taip laikydamas prisitraukė prie savęs ir sudavė smūgius į galvą ir į veidą. 

Kiek tiksliai sudavė smūgių, vyras teigė negalintis pasakyti, tačiau sutiko, kad galėjo būti 5 smūgiai. Po suduotų smūgių moteris išbėgo iš buto ir iškvietė policijos pareigūnus. 

Pareigūnai iškvietė medikus, kurie nustatė veido ir galvos sumušimus. 

Vyras buvo sulaikytas, naktį praleido areštinėje.

Ikiteisminio tyrimo metu nukentėjusioji teigė, kad su T. R. kartu pragyveno apie 15 metų, bet jau apie metus nebegyvena kartu ir nebėra pora, bendrauja tik kaip draugai. 

Teismas, žinodamas, kad kaltinamasis jau anksčiau teistas už smurtinius nusikaltimus, konstatavo, kad jis yra linkęs smurtauti, ankstesnės bausmės nepadėjo jam padaryti išvadų. Dėl to T. R. buvo pripažintas kaltu dėl fizinio skausmo sukėlimo ir skirtas 8 mėnesių laisvės apribojimas įpareigojant 6 mėnesius dalyvauti smurtinio elgesio pataisos programoje ir per visą bausmės atlikimo laikotarpį pradėti dirbti (tęsti darbą) arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje. 

 

Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-04-11
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša apie balandžio mėnesį vykdomas prevencijos priemones. Bus stebima vairuotojų eismo kultūra, vykdoma greičio kontrolė, tikrinama, ar naudojamasi privalomomis saugos priemonėmis.
Nuotrauka
karys
Įkelta:
2021-04-10
Policija penktadienio vakarą, apie 18 val. 8 min., J. Tumo - Vaižganto g. namo laiptinėje sulaikė Lietuvos kariuomenės eilinį, kuri, kaip įtariama, įsigijo narkotinių medžiagų.
Nuotrauka
dviratis
Įkelta:
2021-04-09
Tauragės policijos komisariato pareigūnai atliko sėkmingą tyrimą dviračio vagystės byloje. Sučiuptas iš paauglio transporto priemonę nugvelbęs vyras, kuris stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. Šių metų kovą jo atžvilgiu priimtas nuosprendis.
Nuotrauka
naminė
Įkelta:
2021-04-08
Anksčiau už nesunkų sveikatos sutrikdymą, vagystes teistas T. M. sumanė prasimanyti pinigų. Tačiau jo veiklą nutraukė policijos pareigūnai. Vyras gamino naminukę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-04-07
Ne kartą dėl smurtinių nusikaltimų teistas V. N. įbaugino savo patėvį. Jaunas vaikinas nuoskaudas liejo ir kumščiais. Tauragės apylinkės teismas kovo 4 dieną priėmė nuosprendį niekur nedirbančio recidyvisto byloje dėl nusikaltimų prieš patėvį. 
Nuotrauka
padanga
Įkelta:
2021-04-06
Tokio įžūlumo tauragiškis dar nebuvo matęs: atvykęs pirkti automobilio pirkėjas jį tiesiog pavogė. 
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-04-02
Atvykęs į degalinę vyras išgąsdino jos darbuotoją ir visus, kurie tuo metu joje lankėsi. Garsiai klausydamasis muzikos ir dėl to sulaukęs aplinkinių pastabų, jis išdaužė langą. Dėl to jam teko aiškintis Tauragės apylinkės teisme. 
Nuotrauka
vairuotojas
Įkelta:
2021-04-01
Viena tauragiškė po 5 metų, praleistų santuokoje, jau ruošia skyrybų dokumentus. Vyras girtauja ir šeimoje nuolat kyla barniai. O pastaruoju metu priežasčių pyktis dar daugiau – vyras girtas vairavo žmonos automobilį ir įkliuvo pareigūnams. 
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-03-31
Anksčiau neteista pensininkė I. L. R., pragyvenanti iš 257 eurų senatvės pensijos, turės atlyginti neturtinę žalą, nes vidury dienos Tauragėje užpuolė kitą moterį – buvusio vyro draugę. Nuosprendį Tauragės apylinkės teismas priėmė vasario 24 dieną.
Nuotrauka
peilis
Įkelta:
2021-03-31
Vakar, apie 20 val., Pauliškių kaime (Skaudvilės sen.) nesutarimai kilo tarp artimųjų. Kaip praneša policija, neblaivus vyras, gim. 1983 m., peiliu grasino apie 80 m. moteriai., ir apie 70 m. vyrui.
Nuotrauka
Tauragės policijos nuotraukos
Įkelta:
2021-03-26
Siekdami užtikrinti saugų dalyvavimą eisme, kovo 22–25 dienomis policijos pareigūnai vykdė tikslinę prevencinę priemonę, skirtą transporto priemonių vairuotojų pažeidimams išaiškinti ir jiems užkardyti. O jų užfiksuota nemažai – net 50.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-03-25
Anksčiau neteista L. K. įkliuvo pareigūnams su daugiau nei 74 litrais naminės degtinės. Vasario 17 dieną Tauragės apylinkės teismas sprendė šios moters likimą. Kaltinamoji siekė būti atleista nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. 
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2021-03-23
Rietenos dėl prie vieno vyro namo įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų ir išdėliotų eismą ribojančių kuolelių galiausiai pasiekė teismą. Netekęs kantrybės, vienas tauragiškis nusprendė kaimyno turtą sugadinti: į kameras metė plytą ir akmenį, o kuolelius sulankstė.