Vagys panoro pasmaguriauti: pagrobė krūvą šokoladukų
Įkelta:
2020-11-06
Nuotrauka
Aprašymas
Asociatyvi nuotrauka

Į teisiamųjų suolą sėdo Šilalėje gyvenantis ir apvogti kitą vyrą su bendrininkais nusprendęs jaunuolis. Regis, vagys nusprendė pasmaguriauti, mat įsibrovę į nepažįstamam vyrui priklausantį namą nusitaikė ne į saugomus pinigus ar brangią techniką, kaip būna įprastai, o griebė šokoladukų krūvą, traškučių pakelį, įvairaus alkoholio butelius ir pasišalino.

Tauragės apylinkės teisme namo savininkas pasakojo, kad rugsėjo 6 dienos popietę pamatė į kiemą atvažiavusius nepažįstamus jaunuolius, kurie įsibrovė į vidų ir pagrobė įvairių produktų. Apvogtasis tuo metu slėpėsi, kad įsibrovę jaunuoliai jo nesužalotų. Tačiau spėjo pamatyti automobilio, kuriuo buvo atvažiavę nekviesti svečiai, numerius. 

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai, tačiau įsibrovėlių neliko nė kvapo. Vis tik tyrimo metu pareigūnai aptiko vietą, kurioje buvo paslėptas grobis. Nors įtarimai buvo pareikšti visai jaunuolių kompanijai, prieš teismą stojo tik G. P. – kitų atžvilgiu tyrimas nutrauktas, nes nukentėjusysis ir vaikinai susitaikė. 

G. P. pasakojo, kad vagystę įvykdė, nes buvo neblaivus. Esą kartu su broliu L. ir draugu J. F. begeriant alkoholį kilo mintis nuvažiuoti pas „tokį vyrą“ nusipirkti dar alkoholinių gėrimų. Kompanija teigė žinojusi, kad jis namuose pardavinėja alkoholį, cigaretes ir visas kitas prekes bet kuriuo paros laiku. 

Į istoriją įsivėlė ir T. K., kuri sutiko juos nuvežti prie apsukraus „verslininko“ namo. Nuvažiavę į sodybą ir išlipę iš automobilio jie nuėjo prie namo durų ir pasibeldė, bet šių niekas taip ir neatidarė.

Linksmintis norėjosi, o skanėstų ir alkoholių jau neužteko, tad jaunuoliai sugalvojo vyrą tiesiog apvogti ir įlįsti į namo vidų. 

G. P. pasakojo, kad J. ranka išdaužė stiklą, susižalojo, tačiau vis tiek įlipo į namo vidų. G. P. su broliu liko lauke. Būdamas namo viduje, J. F. neklausė, ką imti iš namo. Jis pats savo nuožiūra viską ėmė. Įvykdę vagystę visi išvažiavo namo. Jaunuolis prisiekinėjo, kad padarytą žalą atlygino ir atsiprašė. 

Teismas nustatė, kad išdaužus 20 eurų vertės palėpės lango stiklą ir įsibrovus į E. V. priklausančio namo vidų, iš kambaryje buvusios spintelės buvo pagrobta 10 vnt. šokoladų, įvairių traškučių, sidro buteliai, kokteliai, vynas, gaivieji gėrimai, alus, iš viso namo savininkui padaryta 68,32 euro žala.

Spalio 1 dieną priimtu baudžiamuoju įsakymu Tauragės apylinkės teismo Šilalės rūmų teisėjas Osvaldas Briedis jaunuolį pripažino kaltu dėl vagystės ir skyrė galutinę 6 mėnesių laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant G. P. 3 mėnesius dalyvauti elgesio pataisos programoje ir per 2 mėnesius nuo baudžiamojo įsakymo įsiteisėjimo dienos įsidarbinti arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje.

Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Tauragės rajone įvyko tragiškas eismo įvykis: 20-mečio vairuojama „Audi“ pervažiavo ant kelio gulėjusį 16-metį.
Nuotrauka
vairuotoja
Įkelta:
2021-01-16
Žmogaus mirtimi pasibaigusią avariją sukėlusi Jurgita K. teisme prisiekinėjo, kad jai gėda, ji labai gailisi, tačiau tai jos partrenkto vyro artimųjų neguodžia – mirusiojo atsiprašymai nesugrąžins. Be to, apklausiama pareigūnų ir teisme moteris pateikė net kelias versijas, kas įvyko, siekė kaltę suversti pačiam žuvusiajam, o galiausiai nustatyta, kad eismo įvykio metu ji buvo neblaivi. Be to,partrenkusi žmogų Jurgita K. jį paliko likimo valiai.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2021-01-15
Visuomenę sukrėtusioje byloje, kur Tauragės rajone, kaimo turizmo sodyboje nuo smurtinio išpuolio nukentėjo nepilnametė, – naujas posūkis. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas tenkino Klaipėdos apygardos prokuratūros kasacinį skundą. Prokuratūros nuomone, nuteistajam reikėtų taikyti realią laisvės atėmimo bausmę. Kaltinamasis iki tol buvo nuteistas lygtinai.
Nuotrauka
prekyba zmonemis
Įkelta:
2021-01-13
Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimo centro (KOPŽI) vadovė Kristina Mišinienė savo gyvenimą skyrė kovai prieš nusikaltimus, kurių aukos dažniausiai jaučiasi bejėgės ir pačios sunkiai prabyla. Anot ekspertės, patiriančios spaudimą tiek iš išnaudotojų, tiek iš policijos pareigūnų prekybos žmonėmis aukos net nesitiki sulaukti pagalbos. Tačiau K. Mišinienės vadovaujama nevyriausybinė organizacija jau 20 metų dirba, siekdama užkardyti prekybos žmonėmis ir seksualinės prievartos atvejus Lietuvoje. Į KOPŽI akiratį visai neseniai pateko ir Tauragės apskrityje esantis Jurbarkas.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-01-12
Policija vakar pradėjo tirti J. Navasaičio gatvėje esančiuose namuose įvykdytos vagystės aplinkybes. Ten gyvenanti šeima pasigedo santaupų.
Nuotrauka
žvakė
Įkelta:
2021-01-12
Vakar Skaudvilės miestelyje, apie 20.25 val., savo namuose rastas 45 m. vyro kūnas.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2021-01-12
Girtumas nėra pasiteisinimas ar lengvinanti aplinkybė – tai gerai sužino į teismą atvesti įtariamieji, kaltinami nusikaltimus įvykdę būdami neblaivūs. Apsvaigimą teisėjai vertina kaip sunkinančią aplinkybę. O kaltinamieji patys stebisi savo veiksmais – kartais jie blaiviu protu nesuvokia, kaip galėjo padaryti tokius nusikaltimus, dėl kurių tenka stoti prieš teismą. „Blaivas nebūčiau nė sugalvojęs to padaryti“, – dažnai teisėjams sako jie.
Nuotrauka
ruko
Įkelta:
2021-01-11
Dar 2013 metais administracine tvarka už kontrabandinių cigarečių laikymą nubaustas E. L. jam paskirtos baudos nemokėjo. Valstybė kantriai laukė, kol vyras sumokės baudą, tačiau šis, regis, ją pamiršo. Tad savo nusižengimą E. L. teko prisiminti iš naujo. Tiesa, kadangi vyras pinigų mokėti nepanoro, jam teks atlikti viešuosius darbus.
Nuotrauka
saviv
Įkelta:
2021-01-06
Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai pareikšti 7 asmenims, tarp kurių – 4 Jurbarko rajono savivaldybės administracijos darbuotojai: buvusi administracijos direktorė Vida Rekešienė, buvęs jos pavaduotojas Darius Juodaitis ir kiti du administracijos darbuotojai Rasa Pakštaitienė ir Monika Zarankienė. Ikiteisminį tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdyba kartu su Kauno apygardos prokuratūra.
Nuotrauka
antrankiai
Įkelta:
2021-01-05
To, ką išdarinėjo šis vyras, pakraupę klausėsi ir teisėjai, ir policijos pareigūnai. Šilalės rajone gimęs, anksčiau neteistas R. T. įtikėjo, kad jo buvusią sugyventinę apsėdo velnias. Šėtono išvarymo apeigos baigėsi išžaginimu. Nuo sistemingai smurtą prieš moterį naudojusio šilališkio kentėjo ir moters auginamos dukros – šias jis talžydavo diržu.  Tiesa, teismas nusprendė, kad mergaičių kančios vertos vos 500 eurų. 
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2020-12-27
Didžiausių metų švenčių ramybė ir susikaupimas aplankė ne visus: kai kam kilo noras krėsti šunybes: mikrorajone apgadinti net keli automobiliai, o Šakvietyje pasikėsinta pavogti „Audi A4“. Laimei, automobilis jau surastas.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2020-12-26
Anksčiau už fizinio skausmo sukėlimą teistas Tauragėje stogdengiu dirbantis V. S. įklimpo į skolas. 17-metei dukrai alimentus mokantis tėvas dabar turės pagalvoti, iš kur sumokėti ir 3 tūkst. eurų baudą už vairavimą neblaiviam. Vyro istorija primena įtempto siužeto filmą – stogdengį girtą prie vairo pastebėjo ir jį sustabdė iš paskos važiavęs vairuotojas, kuris su girtuokliu dar ir apsistumdė. Visa tai stebėjo pilietiško vairuotojo, užkirtusio kelią avarijai, mažamečiai vaikai ir žmona.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2020-12-25
Nors šiais metais Lietuva Kūčias pasitiko aptuštėjusiomis aikštėmis šalia pagrindinių miesto elgių ir praretėjusių žmonių gretomis prie šventinių stalų, net neabejojama, kad ir šiais metais pareigūnams darbo netrūks, mat iš prekybos centrų alkoholiniai gėrimai buvo šluojami, o žinia, velnio lašai dažnai pastūmėja daryti nusikaltimus. Tačiau girtumas – toli gražu ne vienintelė per Kūčias įvykdomų nusikaltimų priežastis. „Tauragės žinios“ nusprendė išsiaiškinti, kokie nusikaltimai įvyksta per švenčiausią metų  dieną – Kūčias.