Už prekybą naminuke nuteista šilutiškė tik norėjo pagirdyti ištroškusį
Įkelta:
2020-11-20
Nuotrauka

Tauragės apylinkės teisme buvo narpliojama byla, kurioje šilutiškei L. G. teko aiškintis dėl vadinamosios naminukės – nelegaliai pagamintos degtinės – prekybos. Moteris tiek bylą nagrinėjusiam teisėjui, tiek ir ikiteisminį tyrimą atlikusiems pareigūnams aiškino, kad išties naminės degtinės įsigijo ne norėdama ją pardavinėti, o savo reikmėms, tačiau į jos namus vis užeidavo keisti nepažįstami prašalaičiai, kurie maldavo parduoti velnio lašų ir jiems. Apsukri „verslininkė“, ko gero, prisiminė posakį „ištroškusį pagirdyk“, todėl neatsispyrė pagundai pasipinigauti, tačiau šis planas baigėsi teisiamųjų suole.

L. G. ikiteisminio tyrimo metu pareigūnams patvirtino, kad šių metų rugpjūčio 31, apie 14.30  val., Šilutėje mieste nepažįstamas vyras pasiūlė nusipirkti naminės degtinės. Pasiūlymas pasirodė viliojantis, tad moteris nusipirko jos 2 litrus. 

„Naminės degtinės nusipirkau sau, kad galėčiau retkarčiais išgerti“, – policijoje sake L. G.

Keista, tačiau į moters namus ėmė plūsti nepažįstamieji, kurie vis prašė parduoti degtinės.

Moteris aiškino, kad rugsėjo 1-ąją, apie 17.20 val., kai į namus atėjo nepažįstamas vyras ir paprašė parduoti naminės degtinės, o ji nutarė, kad galėtų neblogai užsidirbti, nepažįstamajam pardavė 0,5 litro talpos butelį už 4 eurus. Tą pačią dieną, kiek vėliau, į namus atėjo kitas nepažįstamas vyras, kuris norėjo nusipirkti 200 g naminės degtinės. Pagauta azarto moteris sutiko parduoti naminukės ir jam, už tokį kiekį ji paprašė 2 eurų. Tuomet atvyko trečiasis nepažįstamas vyras, kuris 0,5 litro degtinės taip pat nusipirko už 4 eurus. 

Vienas po kito į moters namus ėję vyrai buvo sučiupti šalia „verslininkės“ namų ir pareigūnams pasakojo, kad L. G. pažįsta, ji nuolat pardavinėja naminę degtinę, yra ne kartą iš jos pirkę neteisėtų svaigalų. 

Sulaikę pirkėjus, pareigūnai nusprendė pasibelsti ir į pardavėjos namus, kuriose buvo atlikta krata, paimtos kelios talpos su bespalviu skysčiu, turinčiu specifinį naminės degtinės kvapą.

Taip pat pareigūnai paėmė ir L. G. telefoną, ekspertai nustatė, kad jame yra trumposios SMS žinutės dėl kontrabandinių cigarečių ir alkoholinių gėrimų pardavimų. Būta žinučių, kuriose asmenys klausinėjo L. G., ar ši turi parduoti cigarečių ir alkoholinių gėrimų.

Tauragės apylinkės teismas nustatė, kad baudžiamojoje byloje surinkti įrodymai neginčijai patvirtina, kad L. G. neteisėtai laikė 1,158 litro naminių stiprių alkoholinių gėrimų – 50,8 proc. stiprumo naminės degtinės. 

Tauragės apylinkės teismo  teisėja Daiva Žebelienė spalio 8 dienos teismo baudžiamuoju įsakymu pripažino L. G. kalta dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų realizavimo ir skyrė jai 6 mėnesius viešųjų darbų, įpareigojant neatlygintinai dirbti po 25 valandas per mėnesį visuomenės labui

 
Nuotrauka
autovežis
Įkelta:
prieš 16 valandų
Policija tiria, kas galėjo pasinaudoti 23 m. vyro duomenimis ir jo vardu parduoti du automobilius. Kaip praneša policija, tai, kad jo vardu buvo sudarytas sandoris vyras pastebėjo deklaruodamas pajamas.
Nuotrauka
pinigai
Įkelta:
2021-05-10
Tauragiškis J. B. prieš dešimtmetį džiaugėsi nauju kompiuteriu, kurį įsigijo pasiėmęs kreditą. Tiesa, kovo pradžioje vyras turėjo prisiminti ir savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus – bankui kredito jis taip ir negrąžino. Nors skolininkas teisme nepasirodė, nepateikė ir atsiliepimo į ieškinį, Tauragės apylinkės teismas nusprendė, jog į krūmus nėrusiam vyrui skolą grąžinti vis tiek teks. Tiesa, ši gerokai išaugo.  
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2021-05-10
Šeštadienio naktį Pryšmantų kaime patikrinimui sustabdytas automobilis MAZDA 6. Pareigūnams patikrinus vairuotojo blaivumą, nustatyta, jog vairuotojas prie vairo sėdo išgėręs.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-08
Skambindami skubiosios pagalbos telefono numeriu 112 streso apimti žmonės ne visuomet aiškiai pasako, kur siųsti specialiąsias tarnybas. Nutinka, kad įvykio metu esant triukšmui operatoriui sunkiai sekasi išgirsti įvykio vietos adresą arba ryšys tiesiog nutrūksta. Nepaisant to, mus ištisą parą saugantys ir padėti pasiryžę pareigūnai į tokius skambučius reaguoja itin rimtai – įvykio vietą kartais pavyksta išsiaiškinti ir tuomet, kai nukentėjusysis nežino, kur yra, arba nespėja pasakyti tikslaus adreso. Puikus to įrodymas – Tauragės apylinkės teisme atversta baudžiamoji byla, kurioje vienas Tauragės rajono gyventojas stojo prieš teismą, nes sužeidė kartu su juo gyvenusią moterį, o ši kviesdama pagalbą adreso nepasakė, bet vis tiek sulaukė ir medikų, ir pareigūnų. 
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-06
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, 2021 m. trečiadienio naktį, apie 00.05 val., kelyje Kalvarija-Gražiškiai-Vyštytis (Vilkaviškio r.,) sustabdė tauragiškio vairuojamą automobilį ,,VW Passat“. Su 59 m. vyru važiavo ir 48 m. keleivis pas kurį pareigūnai rado narkotikų.
Nuotrauka
Smurtas
Įkelta:
2021-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo pabaigoje atvertė užpuolimo bylą. Į teismo salę žengė niekur nedirbantis, anksčiau 7 kartus už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, vagystes, turto sunaikinimą teistas R. M., pakėlęs ranką prieš buvusią sugyventinę. Teisme „smarkuolis“ nebuvo itin kalbus. 
Nuotrauka
telefonas
Įkelta:
2021-05-04
Į policiją kreipėsi 77 m. žygaitiškė. Moteris pasigedo dėžutės su santaupomis. Senjora teigė namuose slėpusi 8700 eurų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-03
Dar 2019 metų gegužės 28-ąją Tauragės rajono Kirklių kaimo ribose besidriekiančioje magistralėje įvyko kraupi avarija, pasibaigusi vieno vyro žūtimi, dar vienas žmogus buvo sužeistas. Šių metų kovo 19-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje, kurioje eismo įvykio sukėlimu buvo kaltinamas Jungtinės Karalystės pilietis Y. H. 
Nuotrauka
Šidagiai
Įkelta:
2021-05-03
Policija tiria Šidagių kaime įvykdytos vagystės aplinkybes. Įsibrauta į Smėlynų gatvėje esančio namo verandą.
Nuotrauka
akista
Įkelta:
2021-05-01
Ne kartą teisti šilutiškiai įkliuvo policijai automobiliu važiuodami iš nusikaltimo vietos. Apsivogę vyrai mėgino sprukti, tačiau nei nuo pareigūnų, nei nuo teismo galiausiai išsisukti nepavyko – šiais metais jie dėl savo poelgio aiškinosi Tauragės apylinkės teisme.
Nuotrauka
Įvykio vieta Lietuvos policijos nuotrauka
Įvykio vieta. Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-04-30
Tauragės apylinkės teismas kovo 30-ąją nuteisė vos 8 klases baigusį, nevedusį ir nedirbantį, anksčiau ne kartą teistą vyrą, praėjusiais metais padegusį neveikiančią mokyklą Pagėgių savivaldybės Lumpėnų kaime.
Nuotrauka
statybinės medžiagos
Įkelta:
2021-04-30
Ketvirtadienį, apie 17.30 val., 34 m. vyras atvykęs prie savo statomo namo Barsukynės kaime pastebėjo, jog dingo izoliacinės medžiagos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-29
Policija praneša apie vakar, 16.42 val., Žygaičių miestelio kapinėse rastą moters kūną.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-29
Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės feisbuko paskyroje išplatino pranešimą, kuriame primenama apie vairuotojų pareigą pasirūpinti kelio dangos švara, jei vairuotojas ją užteršė.
Nuotrauka
miškas
Įkelta:
2021-04-27
Į policiją dėl pavogtų medžių kreipėsi 65 m. moteris.