Draugės vardu paėmęs kreditą, sukčius su ja susipyko ir išėjo, tačiau bankas vyro taip lengvai nepaleido
Įkelta:
2020-11-20
Nuotrauka
Aprašymas
Reginos Vaičaitienės nuotrauka

Septynis kartus Lietuvoje ir Prancūzijoje teistas už nesunkų sveikatos sutrikdymą ir vagystę, kalėjimo duonos jau spėjęs paragauti bedarbis šilutiškis A. N. nusprendė pasipinigauti, apgaudamas savo gyvenimo draugę, tačiau vyro planas subliuško, kai juo susidomėjo pareigūnai, pradėję ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo.

Pareigūnams A. N. prisipažino buvusios gyvenimo draugės D. B. vardu, jai nežinant, paėmęs 500 eurų kreditą automobilio pirkimui. Vyras teigė pinigų nesiskolinęs savo vardu, kadangi tuo metu nedirbo, tačiau aiškino, kad ketino važiuoti į užsienį užsidirbti pinigų. „Išvažiavimui reikėjo automobilio“, – pareigūnams teigė A. N. 

Vyras naršė po namus ir rado gyvenimo draugės asmens duomenis. Jais pasinaudojęs vyras prisijungė prie paskolas išduodančios bendrovės puslapio, kuriame užpildė paraišką gauti paskolai. A. N. neslėpė žinojęs, kad kažkada jo gyvenimo draugė iš ten buvo paėmusi paskolą ir jos visi prisijungimai turėjo būti išsaugoti. 

Vyras tikėjosi, kad mergina nė nesuuos esanti skolinga kreditų bendrovei, mat puslapyje pakeitė telefono numerį, kad ji negautų pranešimų. Tą patį sukčius nusprendė padaryti ir su elektroninio pašto duomenimis – juos tiesiog pakeitė. 

Tačiau pinigai atsirado draugės banko sąskaitoje, kuri juos nuėmė ir atidavė A. N., mat šis jai pamelavo, kad šios lėšos į jos sąskaitą pervestos gero jo draugo. Mergina melu patikėjo. 

Tačiau nors automobilį nusipirkti ir į užsienį išvykti galėjo, A. N. pinigų jame taip greitai neprasimanė. Sumokėjęs vos dvi įmokas kredito bendrovei jis išsiskyrė su gyvenimo drauge ir tik tuomet išvyko į užsienį.

Ko gero, vyras tikėjosi, kad užsienyje jo niekas nesuras. Vis dėlto skola – ne žaizda ir pati neužgis, o ir draugė skolos mokėti taip pat nesiruošė. Kredito bendrovė susidomėjo, kodėl neatiduodama skola, ir yla išlindo iš maišo. Netrukus teisėsauga išsiaiškino A. N. planą, ir šis, surastas užsienyje, atsidūrė teisme. Bendrovė pareikalavo grąžinti neteisėtai užvaldytą turtą. Tai kaltinamasis padarė dar prieš teismo posėdį. 

Tauragės apylinkės teismo teisėjas Edmundas Žukauskas spalio 14 dieną teismo baudžiamuoju įsakymu A. N. pripažino kaltu dėl sukčiavimo, neteisėto elektroninių duomenų perėmimo ir panaudojimo ir neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo. Vyrui buvo skirta 1807,68 euro bauda.

Nuotrauka
autovežis
Įkelta:
prieš 14 valandų
Policija tiria, kas galėjo pasinaudoti 23 m. vyro duomenimis ir jo vardu parduoti du automobilius. Kaip praneša policija, tai, kad jo vardu buvo sudarytas sandoris vyras pastebėjo deklaruodamas pajamas.
Nuotrauka
pinigai
Įkelta:
2021-05-10
Tauragiškis J. B. prieš dešimtmetį džiaugėsi nauju kompiuteriu, kurį įsigijo pasiėmęs kreditą. Tiesa, kovo pradžioje vyras turėjo prisiminti ir savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus – bankui kredito jis taip ir negrąžino. Nors skolininkas teisme nepasirodė, nepateikė ir atsiliepimo į ieškinį, Tauragės apylinkės teismas nusprendė, jog į krūmus nėrusiam vyrui skolą grąžinti vis tiek teks. Tiesa, ši gerokai išaugo.  
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2021-05-10
Šeštadienio naktį Pryšmantų kaime patikrinimui sustabdytas automobilis MAZDA 6. Pareigūnams patikrinus vairuotojo blaivumą, nustatyta, jog vairuotojas prie vairo sėdo išgėręs.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-08
Skambindami skubiosios pagalbos telefono numeriu 112 streso apimti žmonės ne visuomet aiškiai pasako, kur siųsti specialiąsias tarnybas. Nutinka, kad įvykio metu esant triukšmui operatoriui sunkiai sekasi išgirsti įvykio vietos adresą arba ryšys tiesiog nutrūksta. Nepaisant to, mus ištisą parą saugantys ir padėti pasiryžę pareigūnai į tokius skambučius reaguoja itin rimtai – įvykio vietą kartais pavyksta išsiaiškinti ir tuomet, kai nukentėjusysis nežino, kur yra, arba nespėja pasakyti tikslaus adreso. Puikus to įrodymas – Tauragės apylinkės teisme atversta baudžiamoji byla, kurioje vienas Tauragės rajono gyventojas stojo prieš teismą, nes sužeidė kartu su juo gyvenusią moterį, o ši kviesdama pagalbą adreso nepasakė, bet vis tiek sulaukė ir medikų, ir pareigūnų. 
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-06
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, 2021 m. trečiadienio naktį, apie 00.05 val., kelyje Kalvarija-Gražiškiai-Vyštytis (Vilkaviškio r.,) sustabdė tauragiškio vairuojamą automobilį ,,VW Passat“. Su 59 m. vyru važiavo ir 48 m. keleivis pas kurį pareigūnai rado narkotikų.
Nuotrauka
Smurtas
Įkelta:
2021-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo pabaigoje atvertė užpuolimo bylą. Į teismo salę žengė niekur nedirbantis, anksčiau 7 kartus už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, vagystes, turto sunaikinimą teistas R. M., pakėlęs ranką prieš buvusią sugyventinę. Teisme „smarkuolis“ nebuvo itin kalbus. 
Nuotrauka
telefonas
Įkelta:
2021-05-04
Į policiją kreipėsi 77 m. žygaitiškė. Moteris pasigedo dėžutės su santaupomis. Senjora teigė namuose slėpusi 8700 eurų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-03
Dar 2019 metų gegužės 28-ąją Tauragės rajono Kirklių kaimo ribose besidriekiančioje magistralėje įvyko kraupi avarija, pasibaigusi vieno vyro žūtimi, dar vienas žmogus buvo sužeistas. Šių metų kovo 19-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje, kurioje eismo įvykio sukėlimu buvo kaltinamas Jungtinės Karalystės pilietis Y. H. 
Nuotrauka
Šidagiai
Įkelta:
2021-05-03
Policija tiria Šidagių kaime įvykdytos vagystės aplinkybes. Įsibrauta į Smėlynų gatvėje esančio namo verandą.
Nuotrauka
akista
Įkelta:
2021-05-01
Ne kartą teisti šilutiškiai įkliuvo policijai automobiliu važiuodami iš nusikaltimo vietos. Apsivogę vyrai mėgino sprukti, tačiau nei nuo pareigūnų, nei nuo teismo galiausiai išsisukti nepavyko – šiais metais jie dėl savo poelgio aiškinosi Tauragės apylinkės teisme.
Nuotrauka
Įvykio vieta Lietuvos policijos nuotrauka
Įvykio vieta. Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-04-30
Tauragės apylinkės teismas kovo 30-ąją nuteisė vos 8 klases baigusį, nevedusį ir nedirbantį, anksčiau ne kartą teistą vyrą, praėjusiais metais padegusį neveikiančią mokyklą Pagėgių savivaldybės Lumpėnų kaime.
Nuotrauka
statybinės medžiagos
Įkelta:
2021-04-30
Ketvirtadienį, apie 17.30 val., 34 m. vyras atvykęs prie savo statomo namo Barsukynės kaime pastebėjo, jog dingo izoliacinės medžiagos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-29
Policija praneša apie vakar, 16.42 val., Žygaičių miestelio kapinėse rastą moters kūną.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-29
Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės feisbuko paskyroje išplatino pranešimą, kuriame primenama apie vairuotojų pareigą pasirūpinti kelio dangos švara, jei vairuotojas ją užteršė.
Nuotrauka
miškas
Įkelta:
2021-04-27
Į policiją dėl pavogtų medžių kreipėsi 65 m. moteris.