2020 Spalio 30 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Nufilmavo save viršijantį greitį – dabar teks atsisveikinti su teisėmis

  • Įkelta: 2020-10-13
Vaizdo įrašo stop kadras
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Į policijos akiratį pateko savo vairavimo ypatumais socialiniame tinkle pasigyręs BMW vairuotojas. Vyras nufilmavo save tris kartus viršijantį leistiną greitį bei paviešino vaizdo įrašą feisbuke. Dabar jam gresia bauda už šį dar tris vaizdo įraše užfiksuotus kelių eismo pažeidimus.

Policijos pareigūnai išanalizavo vaizdo įrašą ir nustatė ne vieną padarytą pažeidimą. Asmuo gyvenvietėje (kur leistinas važiavimo greitis 50 km/h) važiavo net 3 kartus greičiau.

„Remiantis spidometro duomenis apie 150 km/h greičiu, kelio vingyje pažeidinėjo siauros ištisinės kelio ženklinimo linijos reikalavimus, važiavo priešpriešine eismo juosta kai tai daryti draudžiama ir prie visa to pats filmavo savo daromus pažeidimus, kai vairuojant automobilį griežtai draudžiama naudotis mobilaus ryšio telefonu“, –vaizdo įrašą feisbuko paskyroje Tauragės apskrities policija komentuoja pareigūnai.

Policijos duomenimis automobilį vairavo 1995 m. gim. vyras. Vairuotojui surašytas protokolas. Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d. numatoma bauda nuo 450 iki 550 eurų bei teisių atėmimas nuo 12 iki 24 mėnesių.

„Atminkite, kad kaskart sėsdami prie vairo esate atsakingi už save bei kitus eismo dalyvius. Vairuokite atsakingai, įvertinkime galimas grėsmes ir laikykitės visų Kelių eismo taisyklių reikalavimų“, – įspėja pareigūnai.

Vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia.

 

 

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Dariaus ir Girėno gatvėje, ties „Šimtmečio“ pastatu, į kelio atitvarus įsirėžė automobilis. Tai jau trečioji avarija per porą mėnesių, įvykusi greta „Šimtmečio“ sienelės.

Pirmadienį prasidėję keturias dienas trunkantys išankstiniai rinkimai į Seimą, kaip skelbia Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, praėjo sklandžiai. Išankstinių rinkimų metu, pareigūnai užfiksavo tik vieną pažeidimą, kurio metu Pagėgių savivaldybėje, Stoniškių kaime, aštriu daiktu buvo sugadintas stende pakabintas rinkimų plakatas. Pareigūnai aiškinasi šio įvykio aplinkybes.

Policija praneša sutramdžiusi drąsų socialinių tinklų vartotoją, viešoje erdvėje ne kartą plūdusį pareigūnus. Jaunuoliui už savo pareiškimus teks paploninti piniginę. 

Vakar policijos komisariatą pasiekė 47 m. vyro pranešimas apie vagystę. Vagių dėmesį patraukė neužrakintas sandėliukas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai, vadovaujami Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorų, sėkmingai pabaigė 12 epizodų ikiteisminį tyrimą, kuriame 22 metų kėdainietis kaltinamas įvykdęs sukčiavimus. Dėl jo nusikalstamo elgesio bei neteisėtai padarytų veikų iš viso nukentėjo 12 asmenų iš įvairių Lietuvos miestų – Vilniaus, Panevėžio, Klaipėdos rajono, Radviliškio, Tauragės rajono ir kitų šalies mietų ir rajonų gyventojai.

Vakar Benininkų kaime (Pagėgių sav.) liepsnojo automobilis „Opel Meriva".

Šaštadienio naktį smaugvirvės kilpoje rastas 43 m. vyro kūnas.

Sekmadienį, apie 23 val., ugniagesiai skubėjo į Stirbaitynės kaimą. Ten degęs pagalbinis ūkinis pastatas, įtariama, buvo padegtas tyčia.

Nelaimė įvyko užvakar, apie 21.15 val., Dariaus ir Girėno ir Jūros gatvių sankryžoje.

Kartais viena klaida gali kainuoti itin brangiai. Tuo įsitikino pagėgiškis R.M., kurio naktinės linksmybės išgėrus prie vairo baigėsi policijoje. Vyrui pernai buvo atimta vairavimo teisė. Todėl šiais metais Tauragės apylinkės teismo jis maldaute maldavo tokią teisę grąžinti – esą negana to, jog prarado vairuotojo darbą, ir dabartiniame darbe neva patiria didelių sunkumų, dirba už mažesnį atlyginimą.

Antradienį iš automobilių stovėjimo aikštelės Panemunėje (Pagėgių sav.) pavogtas „BMW 530“.

Apšvarino turguje
  • Įkelta: 2020-09-22

Pareigūnai tiria šeštadienį didžiajame turguje įvykdytą vagystę, kurios metu prarastas mobilusis telefonas, ir pinigai.

Sekmadienio pavakarę, apie 18 val., Dariaus ir Girėno ir Vytauto gatvių sankryžoje susidūrė „Saab“ ir „Renault“ automobiliai. Smūgio būta stipraus: abiejų transporto priemonių priekiniai buferiai stipriai apgadinti.

Savaitgalio planus 23 metų jaunuoliui teko atidėti po nemalonaus šeštadinio įvykio. Po piet ant suolelio Dariaus ir Girėno gatvėje ilsėjęsis vyras nusivilko striukę. Užsimiršęs po kurio laiko nuėjo, o drabužis liko gulėti ant suolelio. Tai netruko pastebėti ilgapirščiai.

Vakar, apie 20 val., Televizijos gatvėje esančiame sporto komplekse viešėjęs vyras pasigedo piniginės. Įtariama vagystė.

Užvakar rašėme apie vyrą, kuris už pašaipų komentarą feisbuko paskyroje Tauragės apskrities pareigūnai buvo nubaustas 45 eurų bauda. Tokia pat bausmė skirta 33 metų vyrui savo iškalbą demonstravusiam  feisbuko paskyroje „Pagalba vairuotojams Tauragėje“.

Už plėšimą ir viešosios tvarkos pažeidimą nuteistas 4 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose, tauragiškis D. J. už grotų nepraleido nė pusės skirto laiko, tačiau jau užsimojo ištrūkti į laisvę. Jo biografijoje – net 12 teistumų už plėšimus, vagystes, privertimą lytiškai santykiauti, tačiau įkalinimo įstaigoje šiuo metu laiką leidžiantis vyras Tauragės apylinkės teismo ir vėl prašė pasigailėti.

Vakar, apie 19 val., Skaudvilės miestelio Turgaus aikštėje, policija sulaikė narkotikus mėginantį parduoti asmenį. Pirkėjas taip pat pakliuvo į pareigūnų rankas.

Baudą vyrui teks susimokėti už antradienį, apie 18.35 val., socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Tauragės apskrities policija“ publikuotą komentarą. Juo vyras pašiepė policijos pareigūnus.

Antradienio pavakarę 43 m. moteris išvažiuodama iš Vytauto gatvėje esančios automobilių stovėjimo aikštelės atsitrenkė į automobilį ,,BMW 5 series“. Įvykį pastebėjęs asmuo kaip mat apie tai pranešė policijai.

Rugsėjo 10 d. apie 18.20 val. pareigūnai Tauragės gatvėse, konkreti vieta neatskleidžiama, užtikrindami viešąją tvarką bei eismo saugumą, pastebėjo vyro vairuojamą automobilį „Opel Zafira“, kurio vairuotojas rodydamas posūkio signalą ir ketindamas sukti į gatvę, kurioje stovėjo ir pareigūnų tarnybinis automobilis, išsigando ir padidinęs greitį nuvažiavo kita linkme.

Vienas iš būdų, kuriuo siekiama sutramdyti neblaivius vairuotojus – griežtesnė atsakomybė. Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai jie neįklius, pasitaiko ne vienas. Praėjusios paros įvykiai tai tik patvirtina.

Policijos įvykių suvestinėje – vėl pranešimai apie smurtaujančius asmenis.

Praėjusios paros policijos įvykių suvestinėje ir per visą Lietuvą skambančių šunų gelbėjimo operacijų atgarsiai. Į pareigūnus kreiptasi  dėl pavogtų šunų,  tyrimai pradėti dėl netinkamų gyvūnų laikymo sąlygų.

Policijos sekmadienio įvykių suvestinėje  – pranešimai apie automobilio vagystę, smurtą, kebabų vagystę ir vyro mirtį.