2020 Spalio 01 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Tauragėje gaudytas įtariamasis

  • Įkelta: 2020-09-11

Tauragės policijos nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Rugsėjo 10 d. apie 18.20 val. pareigūnai Tauragės gatvėse, konkreti vieta neatskleidžiama, užtikrindami viešąją tvarką bei eismo saugumą, pastebėjo vyro vairuojamą automobilį „Opel Zafira“, kurio vairuotojas rodydamas posūkio signalą ir ketindamas sukti į gatvę, kurioje stovėjo ir pareigūnų tarnybinis automobilis, išsigando ir padidinęs greitį nuvažiavo kita linkme.

Pareigūnai nusprendė šį keistai besielgiantį vairuotoją sustabdyti ir patikrinti.

Deja, pastarasis nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti ir tik dar labiau padidinęs greitį, nuvažiavo tolyn. Persekiojant bėglį buvo pasitelktas ir dar vienas pareigūnų ekipažas.

Nuo pareigūnų sprunkantis vairuotojas, privažiavęs stovinčius šiukšlių konteinerius, per langą išmetė juodos spalvos kuprinę.

Vairuotojui toks planas atsikratyti galimai neteisėtai gabenamo krovinio – žlugo. Krovinys pakliuvo po automobilio ratais tuo metu pro šalį važiuojančiam neuniformuotam ir ne tarnybos metu pareigūnui.

Staiga bėglys nusprendė palikti automobilį kieme ir pasileido bėgti. Manydamas, kad nuo pareigūnų paspruks, pasislėpė krūmuose, ten jis ir buvo sulaikytas.

Vairuotojo išmestoje kuprinėje rastas įspūdingas radinys. Pareigūnai joje aptiko maišelių su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga – kanapėmis, kurių bendras kiekis apie 1,2 kg.

Blaivus 27-erių Klaipėdos miesto gyventojas sulaikytas.

Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Vienas iš būdų, kuriuo siekiama sutramdyti neblaivius vairuotojus – griežtesnė atsakomybė. Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai jie neįklius, pasitaiko ne vienas. Praėjusios paros įvykiai tai tik patvirtina.

Policijos įvykių suvestinėje – vėl pranešimai apie smurtaujančius asmenis.

Praėjusios paros policijos įvykių suvestinėje ir per visą Lietuvą skambančių šunų gelbėjimo operacijų atgarsiai. Į pareigūnus kreiptasi  dėl pavogtų šunų,  tyrimai pradėti dėl netinkamų gyvūnų laikymo sąlygų.

Policijos sekmadienio įvykių suvestinėje  – pranešimai apie automobilio vagystę, smurtą, kebabų vagystę ir vyro mirtį.

Įspėjama Tauragės apskrities policijos feisbuko puslapyje. Įsigydami prekes socialiniuose tinkluose ir fiktyviose elektroninėse prekybos platformose sukčiai vilioja pirkėjus parduodami prekes su nuolaidomis ar labai mažomis kainomis. Įkliuvę į šią apgaulę ne tik nesulaukiama žadėto pirkinio, bet ir patiriama finansinių nuostolių.

Dažniausiai gyventojai į pinigų viliotojų pinkles patenka internetu pirkdami įvairius buities prietaisus, techniką. Šį kartą ant sukčių kabliuko pakibo nuomojamo buto skelbimu susidomėjusi 26 metų moteris.

Nerimsta smurtautojai
  • Įkelta: 2020-08-27

Tauragės policija praneša, kad per pastarąsias dvi paras fiksuoti net du smurto protrūkiai.

Rugpjūčio 25 d. Jurbarko mieste neeilinės sulaikymo operacijos metu sulaikytas Jurbarko gyventojas, kuris įtariamas galimai disponavęs labai dideliu kiekiu narkotinių ir psichotropinių medžiagų bei jų realizavimu. Sulaikymo operaciją vykdė Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su „Aras“ kovotojais.

Tauragės policija pranešė, jog sekmadienį, pasigedusi banko kortelės, moteris prarado daugiau nei 500 eurų.

Išgertuvės sode baigėsi muštynėmis, į kurias įsivėlė šeimyniniais ryšiais susiję vyras ir moteris bei jų draugė. Konfliktui įsisiūbavus policijai pareiškimus pateikė abi pusės.

Vakar naktį, apie 3.30 val., policijos pareigūnai skubėjo malšinti tarp neblaivios poros įsiplieskusio buitinio konflikto. Pareigūnų duomenimis, medikų pagalbos nė vienam jų neprireikė. Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

„Tauragės žiniose“ rašėme apie kraupią žmogžudystę Šilalės rajone – kai prie tilto per upę žvejys aptiko pasmaugtos moters kūną. Policija praneša, jog įtariamoji surasta bei dėkoja visuomenei už pagalbą. 

Tauragės policija praneša, jog naktį iš pirmadienio į antradienį 45-erių moteris pasigedo telefono ir pinigų. Pradėtas tyrimas dėl vagystės. 

Šiltais orais lepinanti vasara priverčia kai kuriuos vairuotojus stipriau spustelėti akseleratoriaus pedalą, praneša Tauragės AVPK pareigūnai. Praėjusią savaitę vykdyta sustiprinta greičio kontrolė. Per kelias valandas nustatytų pažeidimų kiekis verčia aiktelėti. Be to, greičio matuoklis užfiksavo bent 5 vairuotojus, kurie viršijo leistiną greitį daugiau nei 50 km/h. 

Trečiadienį, apie 19.30 val., vienoje Skaudvilės miestelio automobilių stovėjimo aikštelėje vykę įvykiai prilygsta komedijos siužetui. Vagis nusitaikė į vieną ten stovėjusių automobilių, nepastebimas pateko į vidų, užvedė transporto priemonę ir mėgindamas išvažiuoti iš aikštelės barkštelėjo į kitą šalia stovėjusią transporto priemonę. Neatlaikęs įtampos vagis metė automobilį ir pabėgo.

Vakar apie 6 val. Šilalės r., kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė 91-ame km, ties tiltu per upę, žolėje, rastas mirusios moters (g. 1983 m.) kūnas su smaugimo žymėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str. 1 d. – dėl nužudymo, praneša Policijos departamentas.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo gyventojų atpažinti vagyste įtariamus asmenis.

Policija vykdo ikiteisminį tyrimą dėl turto įsigijimo ir realizavimo nusikalstamu būdu. Liepos pabaigoje įsigytą automobilį mėginusi išregistruoti moteris sužinojo, jog šis yra vogtas.

Rastas vyro kūnas
  • Įkelta: 2020-08-10

Policija praneša, jog sekmadienį popiet rastas pagyvenusio vyro kūnas be smurto žymių. 

Šeštadienį policijai įkliuvo du neblaivūs vairuotojai. Už motociklo vairo sučiuptas neturintis teisės vairuoti, net 2,5 promilių girtumo vyriškis. 

Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato pareigūnai baigė nemažo atgarsio  sulaukusį ikiteisminį tyrimą dėl mirusiojo kapų išniekinimo bei vagystės.

Antradienio vakarą Pramonės gatvėje susidūrė BMW ir „Audi“. Susidūrimo metu smūgio būta stipraus, laimei nei vairuotojai, nei keleiviai nenukentėjo.

Pirmadienį, apie 7.17 val., pareigūnai pastebėjo išdegusią Lumpėnų kaimo mokyklos pastato patalpą (Pagėgių sav.). Įtardami padegimą  teisėsaugos atstovai dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Praėjusį šeštadienį, apie 9.20 val., Gelgaudiškės kaime pareigūnai sustabdė BMW 530D, kurį vairavo galimai neblaivus dvidešimtmetis.

Šiandien specialiosios tarnybos, skubėjo į eismo įvykį Vytauto ir K. Jauniaus gatvių sankirtoje. Apie 11 val., apvirto apie 6 tonas grūdų vežanti priekaba, šie atsidūrė ant važiuojamosios kelio dalies.