2020 Rugpjūčio 14 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Po susidūrimo mopedo vairuotojas paguldytas į ligoninę

  • Įkelta: 2020-06-19
Mopedas mopedas ,,KTM 125DUKE“. Asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar, apie 11.50 val., išvažiuodama iš namų kiemo, 27 m. moteris kliudė mopedu važiavusį septyniolikmetį.

Kaip praneša policija, susidūrimas įvyko Akstinų kaime (Tauragės r.). Moteris pasisvečiavusi sėdo už vairo ir suko iš privataus gyvenamojo namo kiemo į pagrindinį kelią. Tuo metu keliu važiavo nepilnamečio vairuojamas mopedas ,,KTM 125DUKE“. Automobilis parbloškė dviratę transporto priemonę. Vaikinui lūžo koja. Į vietą atvykusiu greitosios medicinos pagalbos automobiliu septyniolikmetis nugabentas į Tauragės ligoninę, o vėliau – į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Į vietą atvykę pareigūnai patikrino moters blaivumą, paaiškėjo, jog įvykį sukėlusi moteris buvo neblaivi. Į alkoholio matuoklį vairuotoja įpūtė 0,34 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d. Moteriai gresia bauda arba areštas, pagal minėtą straipsnį taip pat baudžiama ir laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Pareigūnai ieško vagyste įtariamo 47 metų vyro. Įtariamojo nuotrauka pasidalinta Tauragės apskrities policijos feisbuko paskyroje.

Prašo atpažinti asmenį
  • Įkelta: 2020-06-17

Tauragės apskrities policija savo feisbuko paskyroje dalijasi vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas galimai ne savo mokėjimo kortele pasinaudojęs vyras.

Sekmadienį, apie 20.30 val., per Kunigiškius, kaip manoma, dideliu greičiu, skriejo trisdešimtmečio vairuojamas BMW. Vairuotojui nesuvaldžius automobilio šis nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi greta kelio esančiame lauke. Vyras spruko iš įvykio vietos.

Pareigūnai tiria gegužės 16-osios įvykį, kai avarijos metu nuo kelio nuvažiavęs ir apsivertęs automobilis užsiliepsnojo ir sudegė. Vairuotojo jame nebuvo. Vyras po avarijos pasišalino iš įvykio vietos. Tai prilyginama atsisakymui tikrintis blaivumą.

Apeliacine tvarka nepilnametės jurbarbarkietės merginos sumušimo ir seksualinio prievartavimo bylą nagrinėjantis Klaipėdos apygardos teismas nusprendė joje atnaujinti įrodymų tyrimą.

Policiją pasiekė informacija apie Šilutės rajone įkurtą naminukės bravorą. Vakar policijos pareigūnai nuvyko nurodytu adresu į Pjaulokių kaimą (Šilutės r.) ir iš ties rado naminės degtinės gamyklą ir du besidarbuojančius vyrus.

Šiąnakt, apie 2 val. nakties,  tarp J.Tumo Vaižganto daugiabučių konfliktas kilo tarp dviejų vyrų. Trūkus vieno jų kantrybei griebtasi smurto – vyras savo oponentą aptalžė lazda.

Vakar į pareigūnus kreipėsi prieš savaitę galimai apvogta moteris. Birželio pirmąją Skudvilėje apsilankiusi moteris trumpam paliko neužrakintą automobilį. Grįžusi nerado savo piniginės.

Vakar apie 11.55 val. savo namuose Tarailių gatvėje rastas 53 m. moters kūnas.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį lauko pavėsinėje besilinksminusių kolegų vakarą sugadino vagystė. Vienas vakarojusių vyru nutaręs vykti namo pasigedo vos už keleto žingsnių stovėjusio savo paspirtuko.

 

Užvakar dingusio žvejo kūnas buvo rastas. Šią žinią policija išplatino apie 13 val. 

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Trūkiškės kaime buvo pastebėti trys nelegaliai medžiojantys vyrai. Juos aptikę medžiotojai pagrasino iškviesią policiją. Persigandę brakonieriai spruko, o bėgdami pametė šaunamąjį ginklą.

Vakar kelyje Žygaičiai-Visbarai vertėsi „BMW X5“ markės visureigis. Pareigūnai nustatė, kad jį vairavo neblaivi moteris, o kartu važiavo jos dešimtmetis vaikas ir šiemet gimęs kūdikis.

Pasirodo prekybos centruose ilgapirščių vienas paklausiausių taikinių yra loterijos bilietai. Vakar, apie, 15.32 val., prekybos centre „Maxima“ nugvelbta loterijos bilietų už 159 eurus.

Policijo išplatino pranešimą ir vaizdo įrašą, kuriame matyti pro „Aušros“ pagrindinę mokyklą, po to stadionu einantis jaunuolis. Prašoma jį atpažinti, nes jis gali būti kaltas dėl prabangaus automobilio sugadinimo.

Vakar į policiją kreipėsi 82 m. moters šeimynykštis. 48 m. vyras pareigūnams pranešė, jog jam nepavyksta susisiekti su senjora.

Policija praneša, jog penktadienį namo laiptinėje rastas miręs penkiasdešimtmetis vyras. Apie dar dvi tą pačią dieną ištikusias netektis pranešta anksčiau. 

Vakar apie 10.50 val. Tauragėje, Stoties ir Prezidento g. sankryžoje policija sulaikė girtą vairuotoją, kuris automobiliu be valstybinio numerio ženklų trenkėsi į stulpą.

Trečiadienį policijos pareigūnai užtikrindami viešąją tvarką sustabdė patikrinimui automobilį ,,VW Touran”, kurį vairavo vyras, gim. 1965 m. Apžiūros metu automobilio bagažinės daiktadėžėje buvo rasti septyni buteliai dviejų litrų talpos, kartoninėje dėžėje dar du buteliai dviejų litrų bei vienas butelis priekyje po keleivio sėdyne su skysčiu.

Praėjusį šeštadienį Gaurėje tarp dviejų vyrų kilus konfliktui vienas griebėsi kirvio. Neapseita be sužeidimų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vakar išklausė Klaipėdoje apvogto tauragiškio parodymus. Vyrui iš striukės kišenės ilgapirščiai ištraukė mobilųjį telefoną.

Pareigūnai šią savaitę vykdydami kelių eismo taisyklių pažeidimų kontrolę Šilalės rajone, tikrino pravažiuojančias transporto priemones. Vieno sustabdytų  automobilių savininkui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl neapdrausto automobilio. Rašydami protokolą pareigūnai sumanė patikrinti ir automobilio bagažinę.

Pirmadienį, apie 17 val., ugniagesiai skubėjo gelbėti iš automobilio po avarijos negalinčios išlipti mamos su vaiku. Į nepatogią padėtį šeima pateko dėl iš paskos važiavusio BMW vairuotojo nepastabumo.

Vėlų penktadienio vakarą į Tauragės ligoninę greitosios medicinos pagalbos automobiliu pristatytas sunegalavęs kūdikis. Mažylis springo.

Policijos suvestinėse skaičiai, jog kas savaitę keliuose užfiksuojama bent po keletą už vairo sėdusių girtų vairuotojų iš ties liūdina. Laimei, laiku sustabdyti policijos pareigūnų neblaivūs kelių ereliai žalos nespėja pridaryti. Vakar vienam tokių skrydis namo baigėsi ne taip laimingai. Nepasirinkęs saugaus greičio girtas vairuotojas vertėsi posūkyje.