2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Vagys nerimsta: apvogė fermą

  • Įkelta: 2020-05-13
Asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar vagys naršė po Žygaičių seniūnijoje esančio Draudenių kaimo fermą. Iš ten pavogė įvairių elektrinių įrankių.

Kaip praneša policija, apie 12.00 val., iš nerakintos fermos Draudenių kaimo Vylūsčių gatvėje buvo pavogti įvairūs elektriniai įrankiai. Tiesa, ferma buvo nerakinta. Jos savininkas skaičiuoja patyręs 1500 eurų nuostolį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Dar praėjusią savaitę aprašėme Pagramantyje įvykdytą vagystę. Ten plėšikų taikiniu tapo garažas. Nuplėšę pakabinamą spyną vagys išsigabeno traktorių-žoliapjovę, trimerį, kompresorių. Nuostolis siekia 6 443 eurus.

 

 

Vakar į policiją kreipėsi žaidimų kompiuterį pirkęs, tačiau prekės taip ir nesulaukęs vyras. Panašų atvejį aprašėme prieš savaitę. Sukčiavimo schema ta pati: internete sukčiai patalpina skelbimą apie parduodamą žaidimų kompiuterį, sulaukę pirkėjų skambučių sutaria daiktą atsiųsią iš kart jiems pervedus pinigus.

Policija praneša, jog sekmadienį popiet iš rūkyklos pavogta mėsos už 200 eurų. Vagys įsibrovė į Žygaičių seniūnijoje esančią sodybą.

Skaudi žinia ketvirtadienį apskriejo Šikšnių kaimo gyventojus. Smaugvirvės kilpoje rastas 76 m. vyriškio kūnas.

Pirmadienį Strepeikių kaime (Pagėgių sen.) atlikdami užduotis pareigūnai XX a. evangelikų liuteronų kapinaitėse atsitiktinai pastebėjo du atkastus kapus. Šalia kapaviečių rasta ir kaulų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariatas (Tauragės VPK) išplašino pranešimą, kuriame publikuoja kratos metu pas Šilutės rajone gyvenančius asmenis rastus daiktus. Pareigūnai įtaria, jog daiktai galėjo būti vogti ir tikisi juos grąžinti savininkams.