2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Iš degalinės sandėlio nudžiovė elektronines cigaretes

  • Įkelta: 2020-05-04
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Policija pranešė, kad degalinės operatorius, atėjęs į darbą vakar apie apie 5.45 val., pastebėjo, jog nupjauta spyna ir trūksta 8 dėžių elektroninėms IQOS sistemoms naudojamų cigarečių „Heets“. ​

Anot Tauragės AVPK komunikacijos poskyrio vyresniosios specialistės Gretos Kęsminaitės, nuostolis dar tikslinamas, daugiau niekas esą nedingo. Vagystė įvykdyta Gedimino g. 47 esančiose degalinėje „Circle K“. Klientai šioje degalinėje aptarnaujami laikiname statinyje.

„Circle K“ komunikacijos vadovė Lina Katinė informaciją apie dingusius rūkalus patvirtino, koks kiekis paimtas, dar tikslinamasi. Anot jos, be to, kad aplinkybes aiškinasi policija, atliekamas ir vidinis tyrimas įmonėje. 

Nors karantino sąlygos ir sušvelnintos, policija primena, jog bus griežtai reaguojama į jų pažeidimus. Pareigūnai ilgąjį savaitgalį vykdys sustiprintą kontrolę parkuose, kapinių prieigose, viešose erdvėse. Tad, eidami iš namų, nepamirškite kaukės. Be to, epidemiologai rekomenduoja per Motinos dieną nelankyti savo mamų, ypač, jei jos – vyresnio amžiaus. 

Antradienio naktį Bažnyčių gatvėje buvo apgadintas Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Tomo Raulinavičiaus automobilis. Nustatyta, jog po automobilio variklio dangčiu buvo įmesta galinga petarda. Politiko turtas nukenčia nebe pirmą kartą – prieš dvejus metus prie namų stovėjęs jo automobilis buvo padegtas. Ketvirtadienį pareigūnai įtariamąjį sulaikė.

Sučiupo su suktine
  • Įkelta: 2020-04-30

Šiąnakt pareigūnai J. Bretkūno gatvėje sustabdė aštuoniolikmetį. Už radinį jo kišenėje vaikinui gręsia baudžiamoji atsakomybė.

Antradienį Seimas priėmė Teisingumo ministerijos paarengtas Baudžiamojo kodekso pataisas, kuriomis griežtinama atsakomybė karantino nesilaikantiems koronavirusu sergantiems asmenims.

Šiąnakt Bažnyčių gatvėje bandyta susprogdinti Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Tomo Raulinavičiaus automobilį.