2020 Gegužės 30 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Vienas blaivus mušė du neblaivius

  • Įkelta: 2020-02-06
Bažnyčių 13 namo kiemas. Margaritos Rimkutės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienį Bažnyčių 13 namo gyventojams teko tapti trijų jaunų vyrų konflikto liudininkais.

Kaip praneša policija, apie 16 val. 33 metų vyras sukėlė skausmą neblaiviam (0,30 prom.) devyniolikmečiui ir neblaiviam (0,41 prom.) dvidešimtmečiui.

– Pareigūnus įvykio liudininkas iškvietė vos tik pastebėjęs konfliktą. Atvykę pareigūnai įžūliai besielgusį asmenį suėmė, o du neblaivūs vyrai dėl sumušimų vyko į ligoninės Priėmimo skyrių, – sakė Greta Kęsminaitė, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyr. specialistė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Neoficialliais duomenimis, konfliktas kilo dėl  chuliganiško išgėrusių asmenų elgesio, esą šie apšlapino šio namo kieme stovėjusį automobilį.

Pareigūnų dėmesį antradienio pavakarę patraukė Ceikiškės kaime įtartinai manevruojantis automobilis. Policininkams šį sustabdžius ir priėjus patikrinti dokumentų pasitiko nekasdienis vaizdelis – už vairo sėdėjo dešimtmetis berniukas. Šalia jo – ir tėvas.

Pareigūnai mėgina išsiaiškinti antradienio rytą į konfliktą įsivėlusio vyro tapatybę.

Vakar policija pradėjo tyrimą dėl galimo smurto prieš nepilnametį.

Pagavo gabenantį anodiją
  • Įkelta: 2020-02-03

Penktadienį priešpiet Šlaito gatvėje sustabdytas automobilis ,,VW Multivan“, kurio bagažinėje pareigūnai aptiko 25 litrus anodijos.

Tauragės policija mėgina nustatyti asmenį pirmadienį apgavusi Dainavos gatvėje gyvenančią senolę. Sukčius iš moters išviliojo 600 eurų.