2020 Gegužės 30 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

„Simeks“ aikštelėje susimušė du vyrai

  • Įkelta: 2020-02-05
„Google Maps“ nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pareigūnai mėgina išsiaiškinti antradienio rytą į konfliktą įsivėlusio vyro tapatybę.

Kaip praneša policija, apie 10.40 val., Gedimino g. 60 A automobilių stovėjimo aikštelėje nepažįstamas vyriškis sukėlė fizinį skausmą 59 metų vyrui.  Nukentėjusysis apie įvykį pranešė policijai, sakė, jog jį mušusio asmens nepažįsta. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Mušeika, nustačius jo tapatybę ir įrodžius kaltę, gali būti nubaustas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Vakar policija pradėjo tyrimą dėl galimo smurto prieš nepilnametį.

Pagavo gabenantį anodiją
  • Įkelta: 2020-02-03

Penktadienį priešpiet Šlaito gatvėje sustabdytas automobilis ,,VW Multivan“, kurio bagažinėje pareigūnai aptiko 25 litrus anodijos.

Tauragės policija mėgina nustatyti asmenį pirmadienį apgavusi Dainavos gatvėje gyvenančią senolę. Sukčius iš moters išviliojo 600 eurų.

Šeštadienį į policiją kreipėsi J.Tumo-Vaižganto gatvės namo gyventojas. Septyniasdešimties metų vyras pabudęs ryte išvydo, kad peršautas jo buto balkono lango stiklas.

Tauragės apylinkės teisme atversta rezonansinė pernai gegužę dešimtokų išleistuvėse sumuštos, prievartautos ir bandytą išžaginti šešiolikmetės byla. Byla pradėta nagrinėti už uždarų durų. Kaltinamasis, pilnametystės jau sulaukęs žinomas Jurbarko sportininkas M.I., žengdamas į teismą verkė.