2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Mirtinai sužalotas važiuojamąja kelio dalimi ėjęs vyras

  • Įkelta: 2020-02-07
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar ramų Pavilkių kaimą (Pagėgių sav.) sukrėtė nelaimė. Apie 19 val. partrenktas ir mirtinai sužalotas važiuojamąja kelio dalimi ėjęs vyras.  

Kaip praneša policija, automobilis „Peugeot 307“, vairuojamas  neblaivios (3,44 prom.) 47 m. moters, partrenkė ir mirtinai sužalojo važiuojamąja kelio dalimi ėjusį 51 m. vyrą. Moteris iš eismo įvykio vietos pasišalino.

– Pajuto jog kažką kliudė, tačiau nuvažiavo toliau. Nutarė pažiūrėti vėliau. Kaip po kurio laiko pati aiškino ją suradusiems pareigūnams, skubėjo į parduotuvę, užsipirkti (alkoholio, – aut.past.).  Vyro kūną aptiko ir pareigūnus iškvietė kitas asmuo, – šiandien apie įvykį metų ataskaitiniame renginyje pranešė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila.

Vairuotoja sulaikyta ir uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.

Trečiadienį Bažnyčių 13 namo gyventojams teko tapti trijų jaunų vyrų konflikto liudininkais.

Pareigūnų dėmesį antradienio pavakarę patraukė Ceikiškės kaime įtartinai manevruojantis automobilis. Policininkams šį sustabdžius ir priėjus patikrinti dokumentų pasitiko nekasdienis vaizdelis – už vairo sėdėjo dešimtmetis berniukas. Šalia jo – ir tėvas.

Pareigūnai mėgina išsiaiškinti antradienio rytą į konfliktą įsivėlusio vyro tapatybę.

Vakar policija pradėjo tyrimą dėl galimo smurto prieš nepilnametį.

Pagavo gabenantį anodiją
  • Įkelta: 2020-02-03

Penktadienį priešpiet Šlaito gatvėje sustabdytas automobilis ,,VW Multivan“, kurio bagažinėje pareigūnai aptiko 25 litrus anodijos.