2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Garažo duobėje traumą patyręs vyras neišgyveno

  • Įkelta: 2020-02-27
Pirmadienį į Tauragės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių atvežtas vyras trečiadienį mirė Klaipėdos universitetinės ligoninės reanimacijos skyriuje. „Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar, apie 22.20 val., po dviejų ligoninėje praleistų dienų, mirė pirmadienį sunkią galvos traumą patyręs vyras.

Kaip apie įvykį praneša policija, 62 m. vyras vasario 24 d. įkrito į Dariaus ir Girėno gatvėje esančio privataus gyvenamojo namo garažo duobę.

– Vyras į ligoninę buvo pristatytas su sunkia galvos trauma, todėl iš ligoninės apie įvykį pranešta policijai. Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko ne jam priklausančiame garaže, ką vyras jame veikė aiškinasi pareigūnai, – sakė Greta Kęsminaitė, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė.

Anot pareigūnės, vyro gyvybė užgęso Klaipėdos universitetinės ligoninės reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje. Policija tiria įvykio aplinkybes.

Šiąnakt pareigūnai sustabdė automobilį, kuriame po patikrinimo rasta narkotikų.

Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (AVPK) pasiekė Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimo centro specialisto išvada dėl 2018 m. vasarą pradėto tyrimo. Pripažinta, jog vieno iš Stoties gatvės gyvenamųjų namų kieme buvo laikomos narkotinės medžiagos.

Lietuvos banko grynųjų pinigų departamento ekspertizės ir techninio skyriaus specialisto išvada Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pasiekė pirmadienį. Policija praneša, jog iš bankomato, esančio Bažnyčių g. 10 (SEB bankas), inkasacijos metu išimta viena 500 eurų kupiūra yra netikra.

Į policiją kreipėsi 61-erių metų taksistas. Šeštadienį vyrą užpuolė jo keleivis.

Rėžėsi į tvorą
  • Įkelta: 2020-02-12

Vairuotojų neatsakingumas sėsti už vairo neblaiviems nenustoja stebinti. Stipriai įkaušusio vairuotojo kelionė po Jovarus pridarė žalos – neįveikęs posūkio nuvažiavo jis nuo kelio, rėžėsi į namo tvorą ir ją  apgadino.