2020 Vasario 29 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Tilžės plente partrenktas dviratininkas neišgyveno (atnaujinta)

  • Įkelta: 2020-01-06
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar, apie 13 val., lengvasis automobilis partrenkė Tilžės plentą dviračiu kirtusį vyrą. Dviratininkas išvežtas į ligoninę.

Naujausiais duomenimis, 78-erių vyras nuo patirtų sužalojimų 16 val. 17 min. ligoninėje mirė.

Policijos duomenimis, vakar vyrą kliudė nuo miesto pusės atvažiavusi „Nissan Navara“. Kaip pasakojo įvykio metu jai iš paskos važiavusio automobilio vairuotojas, dviratininkas kelią kirto nenulipęs nuo dviračio. 

– Pamačiau tik, kaip senukas pakilo į orą ir žnegtelėjo ant žemės. „Nissan“ – į kelkraštį. O aš pasukau čia, į „Vinitos“ aikštelę. Dar kurį laiką vyras (nukentėjusysis, – aut. past.) lyg bandė krutėti. Kėlė ranką. Atvyko medikai. Mačiau, lyg krūtinė kilnojasi, kvėpuoja. Tada jį medikai išsivežė, – pasakojo įvykio liudininkas.

Policijos duomenimis, į ligoninę vyras išvežtas praradęs sąmonę, jo sužalojimai sunkūs. 59-erių „Nissan Navara“ vairuotojas įvykio metu buvo blaivus.

Tauragės garbės pilietis, tautodailininkas Antanas Bagdonas po savo mirties paliko didžiulę kūrinių kolekciją – bemaž 400 darbų. Iki šiol jie saugomi Griežpelkiuose, Virginijos ir Petro Dedūrų kaimo turizmo sodyboje. Kolekcija buvo tapusi nesantaikos tarp Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ ir P. Dedūros priežastimi. Tašką ginče padėjo Tauragės apylinkės teismas: pripažinta, kad ji priklauso muziejui.

Vakar Jūros upėje rastas pirmadienį dingusios moters kūnas. Moters aktyviai ieškojo policijos pareigūnai, Dapkiškių bendruomenė ir kaimynai.

Vos nugriaudėjus naujametiniam fejerverkui muštynės kilo Tauragės dvaro kaime. Šeši vyrai užpuolė dvidešimtmetį, sulaužė nosį. Popiet neblaivus 35-erių metų vyras gąsdino Tauragės autobusų stoties lankytojus, vieną jų sumušo. Vakarop, apie 17.40 val., konfliktas kilo tarp Dainavos g. gyvenančių sugyventinių.

Sekmadienio naktį, apie 3.20 val., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnams įtarimų sukėlė tolumoje spingsinti švieselė. Kaip paaiškėjo vėliau, šviesa sklido iš per automobilio  langą kyšinčio žibintuvėlio.

Šeštadienį Bushido Fighting Championships 78 tarptautinio turnyro metu atmosferą kaitino ne tik sportininkų kovos bei po ringą vaikštinėjusios „Bushido Angels“ merginos – turnyrui baigiantis užsiliepsnojo ir netoli pastato stovėjęs vieno žiūrovo automobilis.