2019 Gruodžio 11 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Susidūrė su policijos pareigūnų ekipažu

  • Įkelta: 2019-12-03
Edgaras Merkelis nuotrauka/FB Pagalba vairuotojams kelyje
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar, apie 20 val., Gedimino ir Prezidento gatvių sankryžoje su „Lexus“ susidūrė policijos pareigūnų tarnybinis automobilis.

Neoficialiais duomenimis, policijos pareigūnų ekipažas važiavo nuo autobusų stoties Gedimino gatve su įjungtais švyturėliais ir garsiniu signalus. „Lexus“ – Prezidento. Susidūrimo metu pareigūnų automobilis rėžėsi į ant šaligatvio esantį kelio ženklą. Žmonės nenukentėjo.

Tauragės apylinkės teismas neseniai išnagrinėjo 22 metų vairuotojo skundą dėl paskirtos 900 eurų dydžio baudos bei specialiosios teisės vairuoti transporto priemones atėmimo 15 mėnesių už automobilio vairavimą esant neblaiviam. Teismas nustatęs procesinius pažeidimus bei administracinio nusižengimo byloje nesant objektyvių neginčytinų įrodymų, panaikino skundžiamą nutarimą ir bylą nutraukė.

Ant Ventės rago (Šilutės r.) molo stovi „Opel” automobilis, marių bangos plakasi į krantą, šiltame automobilio salone šnekučiuojasi pora. Tokį romantišką vaizdelį įamžinusi nuotrauka praėjusį ketvirtadienį pasiekė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnus. Nemalonumas tas, jog automobilių eismas ant molo – draudžiamas.

Kelyje Tauragė–Šilalė, ties Antšunijų kaimu, su briedžiu susidūrė du automobiliai. Į įvykio vietą išsiųsti policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai.