2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Pavogtas automobilis su prancūziškais numeriais

  • Įkelta: 2019-11-28
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

34-erių moteris, vakare namų kieme pastačiusi  automobilį „Renault Laguna“, ryte jo nerado. Vyksta ikiteisminis tyrimas.

Kaip pranešama Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) suvestinėje, vagystė įvyko naktį iš antradienio į trečiadienį.

– 21.30 val. kieme užrakinusi automobilį, moteris su jo rakteliais grįžo namo. Transporto priemonės dokumentus turėjo namuose. Ryte, apie 10 val., jo kieme jau nebebuvo. Automobilis buvo su prancūziškais numeriais, – sakė Greta Kęsminaitė, Tauragės AVPK vyr. specialistė.

Pavogta transporto priemonė – 2008 metų gamybos. Skaičiuojama, jog moteris patyrė 1 500 eurų nuostolį. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, vagišiui gresia areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Kodėl moteris važinėjo Lietuvoje neregistruotu automobiliu, nėra žinoma. Policijos duomenimis, automobiliu su prancūziškais numeriais galima važinėti ne ilgiau nei mėnesį nuo pirkimo ir pardavimo sutarties sudarymo.

Ant Ventės rago (Šilutės r.) molo stovi „Opel” automobilis, marių bangos plakasi į krantą, šiltame automobilio salone šnekučiuojasi pora. Tokį romantišką vaizdelį įamžinusi nuotrauka praėjusį ketvirtadienį pasiekė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnus. Nemalonumas tas, jog automobilių eismas ant molo – draudžiamas.

Kelyje Tauragė–Šilalė, ties Antšunijų kaimu, su briedžiu susidūrė du automobiliai. Į įvykio vietą išsiųsti policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai.

Vakar Tauragės apylinkės teismas (Šilalės rūmai) pripažino kaltu dvidešimtmetį Šilalės rajono gyventoją už naminių alkoholinių gėrimų gamybą ir jų pardavimą. Vaikinui paskirta galutinė subendrinta beveik 5 tūkst. eurų bauda.

Penktadienį, apie 23.31 val., ugniagesiams pranešta apie Tauragės dvare kilusį gaisrą. Jiems atvykus atvira liepsna degė viena Tauragės dvaro gatvės 36-ojo namo gyventojų malkinė.

„Tauragės žiniose“ šią savaitę rašėme apie apgautą striukes pirkusią moterį. Paaiškėjo, jog šis įvykis neatsitiktinis, apie neaiškią prekybą policija antradienį informuota dar kartą. Bendradarbiaudami su kolegomis iš Latvijos Tauragės AVPK pareigūnai demaskavo sukčiavimo schemą, pagal kurią katę maiše įsigijo ne vienas maža neva naujos striukės kaina susiviliojęs pirkėjas.