2019 Gruodžio 14 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Netoli Mažonų partrenkė briedį

  • Įkelta: 2019-11-27
Asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Kelyje Tauragė–Šilalė, ties Antšunijų kaimu, su briedžiu susidūrė du automobiliai. Į įvykio vietą išsiųsti policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė, į įvykį du automobiliai pateko prieš pat 8 valandą ryto.

– Pranešusioji informuoja, jog briedį partrenkė vienas paskui kitą važiuojantys „Volkswagen Golf“ ir „Audi“.  Abi vairuotojos – moterys, viena 39-erių, kita – 30-ies. Viename automobilių važiavo ir vaikas. Keturiolikmetis galimai susitrenkė, todėl į įvykį išsiųsti ir medikai. Viena moterų patyrė šoką, – sakė policijos atstovė.

Anot G. Kęsminaitės, briedį pasiėmė medžiotojų būrelis.

„Tauragės žiniose“ šią savaitę rašėme apie apgautą striukes pirkusią moterį. Paaiškėjo, jog šis įvykis neatsitiktinis, apie neaiškią prekybą policija antradienį informuota dar kartą. Bendradarbiaudami su kolegomis iš Latvijos Tauragės AVPK pareigūnai demaskavo sukčiavimo schemą, pagal kurią katę maiše įsigijo ne vienas maža neva naujos striukės kaina susiviliojęs pirkėjas. 

Iškart po vidurdienio pačiame miesto centre, Dariaus ir Girėno ir Vytauto gatvių sankryžoje, iš staiga stabdyto miškovežio iškrito rąstas, o kiti slysdami pakėlė automobilio priekabą. Iškart buvo uždarytas eismas, vairuotojams teko sukti kitomis gatvėmis.

Socialiniuose tinkluose plinta pranešimas apie antradienį Reterdamo mieste įvykdytą jauno vyro žmogžudystę. Vyro artimieji renka aukas palaikų pargabenimui.