2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Degė vienas Tauragės dvaro „šalašų“

  • Įkelta: 2019-11-25

Asociatyvi nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Penktadienį, apie 23.31 val., ugniagesiams pranešta apie Tauragės dvare kilusį gaisrą. Atvykus atvira liepsna degė viena Tauragės dvaro gatvės 36-ojo namo gyventojų malkinė.

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (APGT) duomenimis, į vietą buvo išsiųsti trys ugniagesių gelbėtojų ekipažai.

– Malkinė degė atvira liepsna. Nudegė apie 18 kvadratinių metrų statinio ploto ir 2 kub. m malkų. Laimei, išgelbėtos dvi šalia, vos už metro, stovinčios malkinės, – sakė įvykį tiriantis Tadas Vosylius, Tauragės APGT vyriausiasis specialistas.

Pasak jo, šiemet tai ne pirmas šiose Tauragės dvaro malkinėse kilęs gaisras.

– Ankstesnis buvo vasarą. Taip pat malkinėje, kitaip dar vietinių vadinamuose „šalašuose“ – jie ten pastatyti nelegaliai. Kiek pamenu, gaisras kilo dėl neatsargaus elgesio su ugnimi, – sakė pašnekovas.

Gabijos Štakienės vaizdo įrašo stop kadras

„Tauragės žiniose“ šią savaitę rašėme apie apgautą striukes pirkusią moterį. Paaiškėjo, jog šis įvykis neatsitiktinis, apie neaiškią prekybą policija antradienį informuota dar kartą. Bendradarbiaudami su kolegomis iš Latvijos Tauragės AVPK pareigūnai demaskavo sukčiavimo schemą, pagal kurią katę maiše įsigijo ne vienas maža neva naujos striukės kaina susiviliojęs pirkėjas. 

Iškart po vidurdienio pačiame miesto centre, Dariaus ir Girėno ir Vytauto gatvių sankryžoje, iš staiga stabdyto miškovežio iškrito rąstas, o kiti slysdami pakėlė automobilio priekabą. Iškart buvo uždarytas eismas, vairuotojams teko sukti kitomis gatvėmis.

Socialiniuose tinkluose plinta pranešimas apie antradienį Reterdamo mieste įvykdytą jauno vyro žmogžudystę. Vyro artimieji renka aukas palaikų pargabenimui.

Policija tiria miške įvykdytą vagystę. Nuo medžiotojų stebėjimo bokštelio buvo pavogta vaizdo stebėjimo kamera.

Toks klausimas kilo po spalio pradžioje pasirodžiusių net trijų policijos pranešimų apie Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvėse esančiuose bankomatuose rastų netikrų 50 ir 100 eurų banknotų. Policija aiškinasi, kas juos pagamino ir kaip jie pateko į bankomatus.