2019 Gruodžio 14 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Ant Ventės rago romantiškai laiką leidusiai porai teks susimokėti

  • Įkelta: 2019-11-27
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Ant Ventės rago (Šilutės r.) molo stovi „Opel” automobilis, marių bangos plaka į krantą, šiltame automobilio salone šnekučiuojasi pora. Tokį romantišką vaizdelį įamžinusi nuotrauka praėjusį ketvirtadienį pasiekė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnus. Nemalonumas tas, jog automobilių eismas ant molo – draudžiamas.

Kaip praneša Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnus pilietiško asmens nuotraukos, kuriose užfiksuotas pažeidimas, pasiekė praėjusį ketvirtadienį, apie 15.10 val. Molo pradžioje stovi ženklas „Eismas draudžiamas”.

„Žiūrint į nuotraukas kyla klausimas, ar vaikinas didelis romantikas ir taip bandė sužavėti savo damą? O gal bebaimis ir adrenalino jausmą mėgstantis fanatikas? Bet kad neliko nepastebėtas ir policijos pareigūnų dėmesio sulaukė, tai tikrai. Sugalvojęs atrakciją pasivažinėti ant Ventės rago molo ,,Opel” markės automobilio vairuotojas pažeidė Kelių eismo taisykles. Jam surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksą (ANK)“, – pranešime rašo Greta Kęsminaitė, Tauragės AVPK vyr. specialistė.

Nusižengimas pagal LR ANK 417 str. 1 d. vairuotojui užtraukia baudą nuo 60 iki 90 eurų.

Kelyje Tauragė–Šilalė, ties Antšunijų kaimu, su briedžiu susidūrė du automobiliai. Į įvykio vietą išsiųsti policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai.

„Tauragės žiniose“ šią savaitę rašėme apie apgautą striukes pirkusią moterį. Paaiškėjo, jog šis įvykis neatsitiktinis, apie neaiškią prekybą policija antradienį informuota dar kartą. Bendradarbiaudami su kolegomis iš Latvijos Tauragės AVPK pareigūnai demaskavo sukčiavimo schemą, pagal kurią katę maiše įsigijo ne vienas maža neva naujos striukės kaina susiviliojęs pirkėjas. 

Iškart po vidurdienio pačiame miesto centre, Dariaus ir Girėno ir Vytauto gatvių sankryžoje, iš staiga stabdyto miškovežio iškrito rąstas, o kiti slysdami pakėlė automobilio priekabą. Iškart buvo uždarytas eismas, vairuotojams teko sukti kitomis gatvėmis.