2019 Lapkričio 15 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Garaže aptiko kūną su žaizda galvoje

  • Įkelta: 2019-10-21
Garažai Pušyno gatvėje. Google street view atvaizdas

Šeštadienio popietę  Pušyno gatvėje, netoli didžiojo turgaus esančiame garažų masyve aptiktas vyro kūnas. Policijos pareigūnai pradėjo tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. 

Policijos suvestinėse skelbiama, jog šeštadienį, apie 15.10 val. garaže Pušyno gatvėje aptiktas 73-ejų vyro kūnas. Pranešime pažymima, jog velionio galvoje aptikta žaizda. Dėl ko mirė vyras, aiškinasi policija. 

 

Ketvirtadienio ankstų rytą į ganyklą Šikšnių k. atvykusi moteris pasigedo trijų karvių. Apie dingusias žalmarges socialiniame tinkle savaitgalį paskelbė bendruomenė „Sartupietis“. Prašoma žmonių pagalbos, kreiptasi ir į policiją. 

Policija praneša,  kad viename iš Tauragėje esančių bankomatų aptiktas padirbtas 100 eurų banknotas. Kad pinigai netikri, paaiškėjo atlikus ekspertizę.

Kova su piratavimu internete įgauna apčiuopiamų rezultatų. Jau anksčiau blokuota prieiga prie lietuviškos svetainės „Linkomanija“, kuri buvo tapusi nelegalių filmų, muzikos ir kitos autorinėmis teisėmis apsaugotos kūrybos vagišių meka. Praėjusią savaitę Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) priėmė sprendimą įpareigoti interneto tiekėjus blokuoti prieigą prie dar dviejų nelegaliu turiniu besidalijančių svetainių: filmai.in ir torrent.ai.