2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Bankomate aptikti netikri eurai

  • Įkelta: 2019-10-11

Policija praneša,  kad viename iš Tauragėje esančių bankomatų išduotas padirbtas 100 eurų banknotas. Kad pinigai netikri, paaiškėjo atlikus ekspertizę.

Pirmadienį, spalio 7-ąją gauta išvada iš Lietuvos banko grynųjų pinigų departamento ekspertizės ir techninio skyriaus, – pranešama policijos suvestinėse. Ekspertizė metu nustatyta, kad  100 eurų nominalo banknotas, išimtas iš bankomato, Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., yra netikras. Netikrus pinigus iš bankomato išėmė inkasatoriai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 213 str. 1 d. dėl pinigų padirbinėjimo. 

 

Sesuo apvogė brolį?
  • Įkelta: 2019-10-09

Policijos suvestinėje skelbiama, jog dėl pasigestų pinigų į pareigūnus kreipėsi 65-erių vyriškis. Solidi suma iš namų dingo esą po to, kai po viešnagės  išvyko sesuo.

Vakar, pirmadienį, Tauragės AVPK gautas pareiškimas, jog Joniškės kaime gyvenantis vyriškis pasigedo 17 tūkst. eurų.

 

Kova su piratavimu internete įgauna apčiuopiamų rezultatų. Jau anksčiau blokuota prieiga prie lietuviškos svetainės „Linkomanija“, kuri buvo tapusi nelegalių filmų, muzikos ir kitos autorinėmis teisėmis apsaugotos kūrybos vagišių meka. Praėjusią savaitę Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) priėmė sprendimą įpareigoti interneto tiekėjus blokuoti prieigą prie dar dviejų nelegaliu turiniu besidalijančių svetainių: filmai.in ir torrent.ai.

Vakar, apie 12.20 val. policijai pranešta apie smaugvirvės kilpoje rastą 48 metų vyro kūną. Pareigūnus iškvietė mirusiojo tėvas.

Policija praneša, jog į pareigūnus kreipėsi moteris, savo namuose aptikusi slaptą vaizdo stebėjimo kamerą.