2020 Gegužės 30 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

„Tauragės vandenyse“ sunkiai susižalojo žmogus

  • Įkelta: 2019-09-03
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Praėjusią savaitę „Tauragės vandenys“ teritorijoje sunkiai susižalojo nuo kopėčių nukritęs darbuotojas. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimų darbo saugos pažeidimų.

Įvykis nutiko katilinėje. 57 metų amžiaus vyras kopėčiomis pasilypėjęs į 1,80 m  aukštį keitė elektros instaliaciją. Kopėčios lūžo, vyras krito ir sunkiai susižalojo galvą. 

Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Klaipėdos teritorinis skyrius atlieka tyrimą. Nukentėjusysis įvykio metu buvo blaivus. 

– Atlikdami tyrimą mes aprašysime įvykio aplinkybes ir medžiagą pateiksime ikiteisminį tyrimą atliekančiai  policijai. Jie ieškos kaltų asmenų.  Vėliau gali būti keliama baudžiamoji byla dėl darbo saugos reikalavimų pažeidimų,– komentavo  Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Klaipėdos teritorinio skyriaus vyriausiasis darbo inspektorius Raimundas Leonavičius.

Baudžiamasis kodeksas už darbo saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimą kaltininkui numato baudą arba laisvės atėmimą iki aštuonerių metų.

Anot V.Leonavičiaus, Tauragės apskrityje šiemet tai jau trečias įvykis, kai sunkiai sužalojami darbuotojai.

Du įvyko Jurbarke: vienoje įmonėje žmogus sužalotas sprogus automobilio šarnyrui, kitoje, įrenginėdamas srutų atraminę sienelę, nuo 1,5 m aukščio nukrito statybininkas.

Šiąnakt jau gerokai po vidurnakčio pranešta apie smurto protrūkį Miško gatvėje, Neblaivus keturiasdešimtmetis išgertuvių metu kumščiais auklėjo savo tėvą.

Už nelegalią prekybą alkoholiu rugpjūčio pradžioje nubaustas Šilalės rajono gyventojas savo klientų neišsižadėjo. Policija praneša, jog dar kartą atlikus kratą paaiškėjo, kad viskas po senovei – alkoholiu ir toliau prekiaujama.

Nepaisant to, kad policija taiko aktyvias kontrolės ir prevencijos priemones, vykdo reidus bei aktyviai patruliuoja, taurelės mėgėjų tai neatgraso. Įvykių suvestinėje – vėl pranešimas apie vidury baltos dienos sustabdytą neblaivų vairuotoją.

Pasidarbavo ilgapirščiai
  • Įkelta: 2019-08-27

Policija praneša, jog per pastarąsias dvi dienas nuo kišenvagių nukentėjo du tauragiškiai. Vieno jų piniginė pagrobta iš neužrakinto automobilio.

Penktadienį po vidudienio Šilalės ir Purienų g. sankryžoje įvyko metalinė avarija. Įvykio kaltininkas į alkotesterį įpūtė beveik tris promiles, dėl ko pateko į belangę.