2019 Spalio 15 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Įkliuvo girtas, su narkotikais ir padirbtu vairuotojo pažymėjimu

  • Įkelta: 2019-08-08
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienį K. Jauniaus g. policija sustabdė automobilį, kurį vairavo neblaivus 32 m. vyras. Maža to, kelių erelis turėjo padirbtą vairuotojo pažymėjimą ir narkotikų.

Rugpjūčio 7 d. apie 20 val. K. Jauniaus g. sustabdytas automobilis „Volvo“, kurį vairavo neblaivus (1,07 prom.), neturintis teisės vairuoti 32 m. vyras. Kartu vyko 29 m. ir 27 m. jaunuoliai. Policijos apžiūros metu, pas 27 m. vyrą rasta galimai netikras vairuotojo pažymėjimas, o kelioniniame krepšyje plastikinis paketas su augalinės kilmės medžiagomis apie 50 g ir plastikinis maišelis su gelsvos spalvos milteliais apie 18 g. Vyras buvo sulaikytas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dokumento klastojimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Policijos suvestinėse pranešama, jog šeštadienį į didįjį turgų apsipirkti atvykusias tauragiškes apšvarino kišenvagiai. Piniginių pasigedo dvi moteris, viena jų prarado ir telefoną.

Policija praneša, jog trečiadienį po pietų vyras parduotuvėje Dariaus ir Girėno g. pasigedo piniginės. Nuostolis įvertintas 360 eurų. Tačiau policijai ieškoti vagies nereikėjo, apie rastą piniginę jau buvo pranešta socialiniame tinkle „Facebook“.

Policija praneša, jog pirmadienį vakare du neblaivūs vyrai sulaužė informacinį stendą. Įmonės „Solregis optika“ savininkai nuostolius įvertino 500 eurų.