2019 Lapkričio 14 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Girtutėlis vairuotojas sukėlė avariją

  • Įkelta: 2019-08-26
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Penktadienį po vidudienio Šilalės ir Purienų g. sankryžoje įvyko metalinė avarija. Įvykio kaltininkas į alkotesterį įpūtė beveik tris promiles, dėl ko pateko į belangę.

Rugpjūčio 23 d. apie 13.30 val. neblaivus (2,79 prom.) 48 m. vyras, vairuodamas automobilį „Opel Zafira“, išvažiavo iš šalutinio kelio ir sankryžoje nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Corolla“, kurį vairavo 42 m. moteris. Avarija įvyko Šilalės ir Purienų g. sankryžoje Tauragėje. Sužeistųjų nebuvo. Automobiliui „Toyota Corolla“ sugadintas bamperis.

Vyras sulaikytas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Trečiadienio vakarą iš trečio daugiabučio aukšto iškrito 37 m. moteris. Moterį išvežus į ligoninę buvo nustatyta kaukolės pamato lūžis, stuburo slankstelio lūžis ir kitus daugybinius kaulų lūžius. Policijai yra aiškūs du vyrai, kurie yra galimai susiję su šiuo įvykiu.

Antradienio vakarą policijos pareigūnai skubėjo į Pagramantį. Rastas moters kūnas su sužalojimais ant veido.

Knygų mėgėjai Pilies aikštėje neberas visą vasarą veikusios lauko skaityklos. Apie tai paskelbė bibliotekininkai, mat savaitgalį ji buvo suniokota pasidarbavus chuliganams.

Policija praneša, jog penktadienio vakarą nenustatyti asmenys užpuolė tris Ukrainos piliečius, juos sumušė taip, kad užsieniečiams prireikė medikų pagalbos. Maža to, į akis pripurškė ašarinių dujų.