2020 Vasario 21 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Apšvarino du automobilius, iš buto pavogė kompiuterį

  • Įkelta: 2019-08-07
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Policija praneša, jog K. Donelaičio g. antradienį paryčiais pavogtas nešiojamas kompiuteris ,,ASUS“, o iš automobilio dingo piniginė. Taip pat ilgapirščiai įsisuko ir į Nemuno gatvėje paliktą neužrakintą automobilį.

Rugpjūčio 6 d. policija gavo pranešimą, kad apie 5 val. 69 m. moteris pasigedo nešiojamo kompiuterio „Asus“, kuris buvo pavogtas iš jos namų, o iš automobilio dingo piniginė. Nuostolį moteris įvertino 156 eurais.

Vakare, Nemuno g. įvykdyta dar viena vagystė iš automobilio „Ford Galaxy“. Iš neužrakintos transporto priemonės pavogta vyriška rankinė. Nukentėjusysis 39 m. vyras nuostolį įvertino 2500 eurų.

Abiem atvejais policija pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl vagystės. Ilgapirščiams gresia baudžiamoji atsakomybė pagal LR BK 173 str. 1 dalį.

Policijos suvestinėse pranešama, jog šeštadienį į didįjį turgų apsipirkti atvykusias tauragiškes apšvarino kišenvagiai. Piniginių pasigedo dvi moteris, viena jų prarado ir telefoną.

Policija praneša, jog trečiadienį po pietų vyras parduotuvėje Dariaus ir Girėno g. pasigedo piniginės. Nuostolis įvertintas 360 eurų. Tačiau policijai ieškoti vagies nereikėjo, apie rastą piniginę jau buvo pranešta socialiniame tinkle „Facebook“.

Policija praneša, jog pirmadienį vakare du neblaivūs vyrai sulaužė informacinį stendą. Įmonės „Solregis optika“ savininkai nuostolius įvertino 500 eurų.

Šeštadienį vėlai vakare automobiliu „BMW 525“ važiavęs 29 metų vyras atsitrenkė į vežimą, kuriame buvo 8 žmonės. Avarija įvyko Griežpelkių II kaime, Tilžės gatvėje neapšviestame kelio ruože, vairuotojas nepamatė priešais arklio tempiamo neženklinto vežimo. Tarp nukentėjusių yra ir vaikų.

Trečiadienį apie 13 val. vidutinio amžiaus dviračio vairuotojas, važiuodamas tiltu per Jūrą Tilžės plente nugriuvo į griovį. Įvykį pastebėję žmonės neliko abejingi ir iškvietė pagalbą. Vyras skubiai išgabentas į ligoninę.