2020 Gegužės 26 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Šešiems triukšmadariams atimtos techninės apžiūros

  • Įkelta: 2019-07-03

Į gatves vasaros sezonui išriedėję motociklininkai susilaukė policijos dėmesio. Vykdyto reido metu tikrinta, ar dviratės transporto priemonės tvarkingos ir nekelia per didelio triukšmo. Policijos pareigūnai pranešė, jog po patikrinimo 6 motociklų vairuotojai liko be techninių apžiūrų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės AVPK) pareigūnai birželio 28 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu didelis dėmesys buvo skiriamas motociklų, mopedų vairuotojams bei fiksuojami kiti teisės pažeidimai.

Buvo tikrinama ar dviračių transporto priemonių vairuotojai laikosi gamintojo numatytų reikalavimų dėl transporto priemonei numatyto leidžiamo triukšmo lygio, ar jų transporto priemonės atitinka techninius reikalavimus dalyvauti viešajame eisme.

Priemonės metu buvo užfiksuota 12 pažeidimų. 6 pažeidimus įvykdė motociklų vairuotojai, visiems panaikintos techninės apžiūros už triukšmo lygio viršijimą, tai pat, vieno motociklo padangos neatitiko techninių reikalavimų (ANK 415 str. 2 d.), dar vienas motociklas buvo neapdraustas (ANK 415 str. 1 d.) ir neįregistruotas nustatyta tvarka (ANK 415 str. 2 d.).

Administracinėn atsakomybėn patrauktas ir vienas dviratininkas, kuris važiavo per perėją nenulipęs nuo dviračio (ANK 428 str. 1 d.). Taip pat pažeidimus įvykdė 5 automobilių vairuotojai, 2 iš jų vairavo automobilius, kuriems neatliktos techninės apžiūros (ANK 415 str 2 d.), vienas automobilis neįregistruotas nustatyta tvarka (ANK 415 str. 2 d.), dar vienas važiavo be valstybinių numerių, kurie buvo išduoti įregistruojant transporto priemonę (ANK 415 str. 3 d.), paskutinis pažeidėjas bus baudžiamas už kitus pažeidimus (ANK 417 str 8 d.).

Pareigūnai informuoja, kad ateityje ir toliau bus vykdomos prevencinio pobūdžio priemones susijusias su eismo saugumu, todėl raginame laikytis Kelių eismo taisyklių, saugoti save ir kitus eismo dalyvius.

Policijos departamentas praneša apie du mirties atvejus Tauragėje per vieną parą. Vos penktą dešimtį perkopusi moteris rasta negyva savo namuose, tuo tarpu 64-erių vyrą dar bandyta gaivinti priimamajame. Deja, medikai padėti jam nebegalėjo.

Savaitgalio policijos suvestinėse vyrauja pranešimai dėl smurto ir vagysčių. Šeštadienio vidurdienį girtutėlis pensininkas (2,24 prom.) už plaukų tampė savo taip pat garbaus amžiaus  žmoną, pavakare kitas – taip pat veikiamas alkoholio (1,95 prom.) pakėlė ranką prieš savo mamą. Taip pat pranešama, jog prieš savo sugyventinės mažametę dukrą smurtavo karininkas. Visi trys „herojai“ sulaikyti.

Policijos departamentas praneša apie incidentą parke prie Martyno Mažvydo progimnazijos. Vakar pavakare nepažįstami jaunuoliai sumušė septyniolikmetį. Nepilnamečio mama kreipėsi į pareigūnus.

Vakar vakare Laisvės gatvėje nuo pareigūnų pabėgo du įtariamieji su antrankiais. Sulaikytus dviračių vagis, vedamus į policijos automobilį,  išvadavo būrys jaunuolių. Šįryt vienas iš įtariamųjų buvo sulaikytas, kitas dar tebeieškomas. 

Tauragės rajono gyventojas, dar užpernai, gruodžio 11-ąją, apkaltintas kyšio davimu policijos pareigūnui, išteisintas. Tauragės apylinkės teismas paskelbė, kad kaltinamasis veikos, turinčios nusikaltimo ar nusižengimo požymių,nepadarė.