2020 Gegužės 26 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Prie restorano nudžiovė jau antrą dviratį

  • Įkelta: 2019-07-22
„Tauragės žinių“ asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Policija praneša, jog prie Vytauto gatvėje esančio restorano penktadienį pavogtas dviratis. Kinų restorano vadovė žurnalistams patvirtino – incidentas įvyko „Da Feng“ prieigose. „Tauragės žinių“ duomenimis, tai jau ne pirmas atvejis, kai ten pasigendama dviratės transporto priemonės.

Liepos 19 d. policija gavo pranešimą, kad apie 18.30 val. dvidešimt devynerių vyras pasigedo dviračio „Rockrider“, kurį buvo prirakinęs prie įėjimo į restoraną, Tauragėje, Vytauto g. Nuostolį savininkas įvertino 150 eurų.

Susisiekus su restorano „Da Feng“, įsikūrusio 1-ajame Tauragės viešbučio aukšte, direktore Alma Maroziene ši patvirtino, kad toks incidentas tikrai buvo, tačiau teigė, jog, jos manymu, dviračio savininkas pats elgėsi neatsakingai, dėl  to ir patyrė nuostolių.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Ilgapirščiams gresia baudžiamoji atsakomybė.

„Tauragės žinių“ duomenimis, prieš keletą mėnesių dviračio buvo pasigedęs restorano virėjas. A. Marozienė plačiau įvykio komentuoti nenorėjo, tik užsiminė, jog šią problemą pavyko išspręsti.

Saugokite savo turtą atidžiau.

Liepos 17 d. apie 11 val. policija gavo pranešimą, kad įsibrauta į namus J. Matulaičio g. Patirti nuostoliai tikslinami.

Apie 12.19 val., sankryžoje prie parduotuvės vadinamos „Izabela“, iš paskos važiavęs „Audi“ trenkėsi į „Renault Laguną“. Žmonės nenukentėjo, nors automobiliai apgadinti stipriai.

Ugniagesiai vakar prieš vidurdienį skubėjo į Žygaičių seniūnijos Vaidilų k. Pranešta, jog atvira liepsna dega automobilis.

Policijos departamentas praneša, jog antradienį dieną vyras, važiuodamas traktoriumi, susmuko prie vairo ir nuvažiavo į pakelės griovį. Atvykę medikai vairuotojui padėti nebegalėjo.

Policijos departamentas praneša, jog penktadienį apie vidurdienį į pagyvenusios moters namus užsukęs nekviestas svečias pasisavino jos santaupas. Kaip dažnai nutinka, sukčius apsimetė policijos pareigūnu.