2020 Sausio 24 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

2001 m. gamybos Mersedesas sudegė visiškai

  • Įkelta: 2019-07-11
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pranešimą apie gaisrą Žygaičių sen., Vaidilų k. ugniagesiai gavo liepos 10 d., apie 11 val. ryto. Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnysis inspektorius Žydrūnas Pūdžiuvis „Tauragės žinioms“ informavo, kad apie kilusį gaisrą pranešė automobilio savininkai. Pasak ugniagesio, automobilio gesinimo darbai užtruko apie valandą laiko.

– Gaisro metu automobilis sudegė visiškai, dėl ko kilo gaisras, dar tiriama. Nukentėjusių žmonių nėra, pavyko apsaugoti 2 m ir 3 m atstumu stovėjusius medinius pastatus, –  teigė Ž. Pūdžiuvis. 

Į gatves vasaros sezonui išriedėję motociklininkai susilaukė policijos dėmesio. Vykdyto reido metu tikrinta, ar dviratės transporto priemonės tvarkingos ir nekelia per didelio triukšmo. Policijos pareigūnai pranešė, jog po patikrinimo 6 motociklų vairuotojai liko be techninių apžiūrų.

Savaitgalio policijos suvestinėse vyrauja pranešimai dėl smurto ir vagysčių. Šeštadienio vidurdienį girtutėlis pensininkas (2,24 prom.) už plaukų tampė savo taip pat garbaus amžiaus  žmoną, pavakare kitas – taip pat veikiamas alkoholio (1,95 prom.) pakėlė ranką prieš savo mamą. Taip pat pranešama, jog prieš savo sugyventinės mažametę dukrą smurtavo karininkas. Visi trys „herojai“ sulaikyti.