2020 Birželio 02 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Su traukiniu susidūrusio automobilio vairuotojas liko sveikas

  • Įkelta: 2019-02-11
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šeštadienį, 19.30 val., į Stoties gatvės ir Tremtinių kelio sankryžą skubėjo specialiosios tarnybos – geležinkelio pervažoje įvyko avarija. Bendruoju pagalbos telefonu buvo pranešta apie eismo įvykį, kurio metu traukinys rėžėsi į lengvąjį automobilį.

Pasak Policijos departamento pranešimo, šeštadienį, apie 19 val. 30 min., Stoties gatvėje automobilis „Alfa Romeo“, vairuojamas 1988 metais gimusio vyro, degant draudžiamam šviesoforo signalui, įvažiavo į geležinkelio pervažą ir susidūrė su atvažiuojančiu traukiniu.

Į nelaimės vietą atskubėjo policijos pareigūnai, greitoji medicinos pagalba ir ugniagesiai. Nors sužalojimų eismo dalyviai nepatyrė, automobilio vairuotoją medikai išsivežė į ligoninę apžiūrai.

Paprašyta atskleisti daugiau įvykio detalių, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė sakė, kad į avariją patekusio automobilio vairuotojas gyvena Ispanijoje, Madride, todėl ir automobilio numeriai ispaniški. Vairuotojas, pasak jos, buvo blaivus.

„Tauragės žinias“ ji informavo, jog už tai, kad važiavo per geležinkelio pervažą degant draudžiamam šviesoforo signalui, vairuotojui pagal LR ANK 421 str. 1 d. gresia bauda nuo 180 iki 280 eurų ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 2 iki 6 mėnesių.
 

Pastarosiomis dienomis policija pranešė apie tris atvejus, kai gyventojai rado apgadintus ar apvogtus savo automobilius.

Trečiadienį Lietuvos prokuratūra minėjo 100-mečio jubiliejų. Nežinia, ta ar kita proga išvakarėse Tauragės apygardos prokuroras Eduardas Builisovas kilnojo taurelę, tačiau darbo dienos pabaigoje jis įkliuvo prie vairo girtas. Pasak Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro, E. Builisovas nuo pareigų nušalintas, o Klaipėdos apygardos prokuratūra pradėjo ikiterisminį tyrimą.

Paryčiais ugniagesiai buvo iškvieti į Birutės gatvę. Atvira liepsna degė trisdešimties metų senumo „Citroen“.

Penktadienio rytas vėl paženklintas avarija. 8.00 val., Prezidento gatvėje, netoli M. Mažvydo progimnazijos susidūrė du automobiliai Opel ir „WV Touran“. Nukentėjusių nėra, tačiau abi transporto priemonės apgadintos stipriai.

Šįryt, apie 8 val. Gedimino ir Prezidento gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Nukentėjusių nėra, tačiau vienas iš automobilių, „VW Passat“, apgadintas smarkiai.