2020 Birželio 05 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Į automobilius įsisuko vandalai

  • Įkelta: 2019-02-05

Asociatyvi nuotrauka iš talklocal.com

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pastarosiomis dienomis policija pranešė apie tris atvejus, kai gyventojai rado apgadintus ar apvogtus savo automobilius.

Policijos suvestinių duomenimis, penktadienį apie 9.30 val. vyras, išėjęs į kiemą Vytauto g., rado išdaužytus automobilio ,,VW Passat“ langų stiklus ir nulaužtą dešinės pusės veidrodėlį. Nuostolis 1000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d. – turto sunaikinimas ar sugadinimas.

Ankstyvą pirmadienio rytą nemalonių staigmenų sulaukė net du M. Mažvydo gatvės gyventojai. Apie 7.30 val. moteris rado išdaužtą jai priklausančio automobilio „Opel Zafira“ galinį stiklą kartu su bagažinės dalies mažuoju stikliuku. Iš automobilio pavogti raktai. Nuostolis 100 eurų.

Apie 7.50 val. vyras, kad nuo automobilio „Škoda Octavia“, pavogti 4 ratlankių apdailos dangčiai,  pastebėjo toje pačioje gatvėje gyvenantis vyras. Nuostolis 60 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d. dėl vagystės.

Trečiadienį Lietuvos prokuratūra minėjo 100-mečio jubiliejų. Nežinia, ta ar kita proga išvakarėse Tauragės apygardos prokuroras Eduardas Builisovas kilnojo taurelę, tačiau darbo dienos pabaigoje jis įkliuvo prie vairo girtas. Pasak Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro, E. Builisovas nuo pareigų nušalintas, o Klaipėdos apygardos prokuratūra pradėjo ikiterisminį tyrimą.

Paryčiais ugniagesiai buvo iškvieti į Birutės gatvę. Atvira liepsna degė trisdešimties metų senumo „Citroen“.

Penktadienio rytas vėl paženklintas avarija. 8.00 val., Prezidento gatvėje, netoli M. Mažvydo progimnazijos susidūrė du automobiliai Opel ir „WV Touran“. Nukentėjusių nėra, tačiau abi transporto priemonės apgadintos stipriai.

Šįryt, apie 8 val. Gedimino ir Prezidento gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Nukentėjusių nėra, tačiau vienas iš automobilių, „VW Passat“, apgadintas smarkiai.

Iki 2016 metų Pagramančio regioninio parko direktorius pareigas ėjęs, o vėliau Rietavo miškų urėdo konkursą laimėjęs Vaidotas Šliogeris sulaukė teismo sprendimo. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai nustatė, kad jis kartu su kolega klastojo VĮ Rietavo miškų urėdijos viešųjų pirkimų dokumentus.