2020 Sausio 22 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Žvyrkeliais siautėja jaunimas

  • Įkelta: 2018-11-02
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šalia Sungailiškių trasos, kurioje metai iš metų vyksta automobilių lenktynės – antras eismo įvykis per dvi savaites. Spalio 13-ą jaunuoliai žvyrkelyje išvertė apšvietimo stulpą, tuomet niekas nenukentėjo. Lapkričio pirmąją kitų vaikinų pasivažinėjimas baigėsi liūdniau – vienas iš į griovį nulėkusio automobilio keleivių išvežtas į ligoninę.

Vietiniai greta žvyro karjero esančio kaimo gyventojai „Tauragės žinių“ žurnalistei sakė, jog automobilių sportui įrengta trasa ir jos prieigos itin masina savo galimybes išbandyti norinčius jaunus vairuotojus. Pastaruoju metu čia nesėkmingai baigėsi pasivažinėjimai jau antram „ralistų“ ekipažui.

Tauragės AVPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė informavo, jog lapkričio 1-osios pavakarę, 19-metis vaikinas, vairuodamas automobilį ,,Ford Mondeo“, kelio vingyje sukdamas į kairę jo nesuvaldė ir nuvažiavo į griovį. Policija praneša, jog vairuotojas buvo blaivus. Nukentėjo gale sėdėjęs dvidešimtmetis, kuris prarado sąmonę ir buvo pristatytas į Tauragės ligoninės priėmimo skyrių, paguldytas stebėjimui. Dar du keleiviai, 19 ir 18 metų vaikinai, kaip ir vairuotojas, nenukentėjo. Pradėtas tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d. – dėl eismo įvykio, kuriame sužalotas žmogus.

Vietiniai gyventojai pasakojo, jog tai jau antras įvykis per pastarąsias dvi savaites šiose apylinkėse. Spalio 13-tą vėlų vakarą, tame pačiame žvyrkelyje, už kelių šimtų metrų jaunuoliai įlėkė į pakelės apšvietimo stulpą. Tuomet niekas nenukentėjo, tačiau kaimo gyventojams teko laukti, kol bus likviduoti avarijos padariniai, kad galėtų patekti į namus – stulpas buvo užvirtęs ant kelio ir užtvėręs pravažiavimą.

Pirmadienio rytą socialiniuose tinkluose tauragiškiai dalijosi filmuotu vaizdeliu, kuriame matyti nuo M. Mažvydo liuteronų bažnyčios per sankryžą skriejantis policijos ekipažas su švyturėliais. Paaiškėjo, jog pareigūnai gaudė nedrausmingą motorolerio vairuotoją.

Rugsėjo 26 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, pasitelkę kitų kriminalinės policijos padalinių pareigūnus, Šilalėje, naudotų automobilių prekyba užsiimančiose įmonėse, jų vadovės, įmonių darbuotojų ir kitų su šiomis įmonėmis susijusių asmenų gyvenamosiose patalpose, atliko kratas. Šie asmenys neteisėtą prekybą vykdė Tauragėje ir kituose rajonuose.

Trečiadienį apie 21 valandą į Vytauto gatvėje esančią parduotuvę įsiveržė du kaukėti vyrai. Paaiškėjo, jog apiplėšti bandyta mažmeninės prekybos tinklo „Aibė“ krautuvę „Gulbelė“, kuri įsikūrusi liūdnai pagarsėjusio bendrabučio pirmame aukšte.  

Du tauragiškiai pripažinti kaltais ir nuteisti dėl nesunkaus policijos pareigūnų sveikatos sutrikdymo ir pasipriešinimo panaudojant fizinį smurtą prieš pareigūnus.