2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Rugsėjo 1-osios draudimai girtam vairuoti nesukliudė

  • Įkelta: 2018-09-03
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, jog rugsėjo 1-ąją, kuomet šalyje įstatymu draudžiama prekyba alkoholiu, sustabdytas mirtinai girtas vairuotojas.

Policijos suvestinėse skelbiama, jog Tauragės r., Kunigiškių k., Bijūnų g., sustabdytas automobilis ,,Renault Laguna“, kurį vairavo neblaivus (3,50 prom.) vyras, gimęs 1971 m. Vyras laikinai sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d. Vairuotojui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Išvakarėse, rugpjūčio 31-ąją popiet dar vienas neblaivus vairuotojas sustabdytas Lengvenių k. Šis į alkotesterį įpūtė kiek mažiau, 2,51 promilės. 1975 metais gimęs vyras vairavo automobilį „VW Passat“. Vairuotojas taip pat sulaikytas pagal LR BPK 140 str., pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d. – dėl vairavimo neblaiviam, kai kraujyje rasta daugiau negu 1,5 promilės alkoholio.

 

Policija pranešė, jog apgauta liko šuniukų veisėja – išsiuntusi du prancūzų buldogų veislės šuniukus į užsienį apmokėjimo už juos taip ir negavo.

Žolinių naktį nemokamas pavėžėjimo paslaugas keturiems nepažįstamiems jaunuoliams atsisakęs teikti vyras buvo sumuštas nuosavame automobilyje. Nepatenkinti tuo, jog šis nuvežė juos ne į Jovarus, o tik iki stoties, chuliganai į darbą paleido kojas ir kumščius.

Partrenkta mergaitė
  • Įkelta: 2018-08-02

Apie 14.30 val. Milgaudžių kaime (Gaurės sen.) partrenkta dviračiu važiavusi mergaitė.

Tauragės policija praneša, jog šiąnakt, apie 2 val. nakties, Gedgaudiškės kaime užfiksuotas žiaurus smurto šeimoje atvejis. Savo žmoną vyras tampė už plaukų žvyrkeliu.

Šį savaitgalį Tauragės rajone sulaikyti net trys girti vairuotojai, du iš jų sukėlė eismo įvykius ir taip įkliuvo pareigūnams.