2019 Spalio 21 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Pažintys internete atnešė nuostolius

  • Įkelta: 2018-09-17
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi moteris, po pažinties internete patyrusi nemažą piniginį nuostolį. Moteris teigė vyriškiui pervedusi daugiau nei 8 tūkst. eurų.

Kaip skelbiama suvestinėje, 1967 m. gimusi moteris policijai pranešė, jog šių metų birželio mėnesį interneto portale ji susipažino su asmeniu, kuriam vėliau ji pervedė 8 316 eurų sumą. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl apgaule įgyto didelės vertės svetimo turto arba sukčiavimo dalyvaujant organizuotoje grupėje.

Internetu teikiamos paslaugos pakišo koją ir gerokai jaunesniam tauragiškiui. 1984 m. gimęs vyras internete susirado įmonę, kuri parduoda medžio granules. Į bendrovės sąskaitą jis pervedė 858 eurus, tačiau nei granulių, nei pinigų neatgavo. Policija pradėjo tyrimą, dėl apgaule įgyto svetimo turto.

Policija pranešė, jog apgauta liko šuniukų veisėja – išsiuntusi du prancūzų buldogų veislės šuniukus į užsienį apmokėjimo už juos taip ir negavo.

Žolinių naktį nemokamas pavėžėjimo paslaugas keturiems nepažįstamiems jaunuoliams atsisakęs teikti vyras buvo sumuštas nuosavame automobilyje. Nepatenkinti tuo, jog šis nuvežė juos ne į Jovarus, o tik iki stoties, chuliganai į darbą paleido kojas ir kumščius.

Tauragės policija praneša, jog šiąnakt, apie 2 val. nakties, Gedgaudiškės kaime užfiksuotas žiaurus smurto šeimoje atvejis. Savo žmoną vyras tampė už plaukų žvyrkeliu.