2020 Birželio 05 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Kaukėtų vyrų grobis – loterijos bilietėliai

  • Įkelta: 2018-09-27
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienį apie 21 valandą į Vytauto gatvėje esančią parduotuvę įsiveržė du kaukėti vyrai. Paaiškėjo, jog apiplėšti bandyta mažmeninės prekybos tinklo „Aibė“ krautuvę „Gulbelė“, kuri įsikūrusi liūdnai pagarsėjusio bendrabučio pirmame aukšte.  

Kaip skelbia policijos pareigūnai, du kaukėti vyrai į parduotuvę atėjo prieš pat darbo pabaigą, 20. 47 val. Tamsiai apsirengę plėšikai ant galvų buvo užsidėję gobtuvus. Pardavėjai jie liepė atiduoti pinigus, tačiau sulaukė pasipriešinimo. Kaip paaiškėjo, 1959 m. gimusi pardavėja gindamasi išsitraukė žirkles ir privertė vaikinus atsitraukti.

„Tauragės žinioms“ pasiteiravus ketvirtadienį dirbusių „Gulbelės“ pardavėjų apie apiplėšimo detales, šios tikino, kad įvykis užfiksuotas ne jų darbo pamainoje. Moterys teigė, kad trečiadienį dirbo kita jų kolegė, todėl išsamiau komentuoti įvykių nesiryžo.

Pardavėjos negalėjo pasakyti, ar tuo metu parduotuvėje dirbo viena, ar kelios pardavėjos. Esą būna visaip, pagal situaciją. Nors „Gulbelėje“ yra įrengtos vaizdo kameros, vagių tai neatgrasė. Ne paslaptis, jog šio prekybos taško pastate nuolat vyksta neramumai: bendrabučio tipo daugiabutis kai tauragiškių vadinamas „šeškynu“, jame mėgsta būriuotis alkoholiu piktnaudžiaujantys asmenys.

Į „Gulbelę“ įsiveržę vyrai iš parduotuvės pabėgo ne tuščiomis. Plėšikai spėjo nugvelbti loterijos bilietų stovą. Jais prekiaujančios įmonės atstovas „Tauragės žinioms“ ketvirtadienį tvirtino, jog tai mėgstamas vagišių grobis. Prie pat kasos esantys bilietėliai prieš keletą metų buvo nugvelbti mikrorajone esančioje parduotuvėje. Ar laimingus bilietus vyrams pavyks išgryninti, įmonės atstovas atsakyti negalėjo.

Dėl svetimo turto pagrobimo policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Asmenims gresia bauda, areštas, arba laisvės apribojimas iki šešerių metų.

Du tauragiškiai pripažinti kaltais ir nuteisti dėl nesunkaus policijos pareigūnų sveikatos sutrikdymo ir pasipriešinimo panaudojant fizinį smurtą prieš pareigūnus.

Į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi moteris, po pažinties internete patyrusi nemažą piniginį nuostolį. Moteris teigė vyriškiui pervedusi daugiau nei 8 tūkst. eurų.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, jog rugsėjo 1-ąją, kuomet šalyje įstatymu draudžiama prekyba alkoholiu, sustabdytas mirtinai girtas vairuotojas.

Policija pranešė, jog apgauta liko šuniukų veisėja – išsiuntusi du prancūzų buldogų veislės šuniukus į užsienį apmokėjimo už juos taip ir negavo.

Žolinių naktį nemokamas pavėžėjimo paslaugas keturiems nepažįstamiems jaunuoliams atsisakęs teikti vyras buvo sumuštas nuosavame automobilyje. Nepatenkinti tuo, jog šis nuvežė juos ne į Jovarus, o tik iki stoties, chuliganai į darbą paleido kojas ir kumščius.