2020 Birželio 02 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Prarado du prancūzų buldogų šuniukus

  • Įkelta: 2018-08-27
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Policija pranešė, jog apgauta liko šuniukų veisėja – išsiuntusi du prancūzų buldogų veislės šuniukus į užsienį apmokėjimo už juos taip ir negavo.

Rugpjūčio viduryje policija gavo moters pranešimą, jog radusi skelbimą esantį internetiniame tinklalapyje www.skelbiu.lt pardavė du prancūzų buldogų veislės šuniukus. Šuniukus išsiuntė per kurjerį į Didžiąją Britaniją. Tačiau iki šios dienos pinigų už parduotus šuniukus negavo, su pirkėja susisiekti nepavyksta. Nuostolis 640 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.

„Tauragės žinios“ bandė susisiekti su apie prancūzų buldogų veislės šuniukų pardavimą portale skelbiu.lt skelbiančiais tauragiškiais. Apgautos pardavėjos rasti nepavyko, tačiau kita šuniukais prekiaujanti moteris nusistebėjo, kodėl pardavėja siuntė šuniukus negavusi pinigų.

– Patys kalti, kaip galima siųsti, negavus pinigų, – nesuprato moteris.

Už šios veislės paskiepytą šuniuką internete prašoma nuo 300 Eur.

„Tauragės žinių“ inform.

Žolinių naktį nemokamas pavėžėjimo paslaugas keturiems nepažįstamiems jaunuoliams atsisakęs teikti vyras buvo sumuštas nuosavame automobilyje. Nepatenkinti tuo, jog šis nuvežė juos ne į Jovarus, o tik iki stoties, chuliganai į darbą paleido kojas ir kumščius.

Partrenkta mergaitė
  • Įkelta: 2018-08-02

Apie 14.30 val. Milgaudžių kaime (Gaurės sen.) partrenkta dviračiu važiavusi mergaitė.

Tauragės policija praneša, jog šiąnakt, apie 2 val. nakties, Gedgaudiškės kaime užfiksuotas žiaurus smurto šeimoje atvejis. Savo žmoną vyras tampė už plaukų žvyrkeliu.

Šį savaitgalį Tauragės rajone sulaikyti net trys girti vairuotojai, du iš jų sukėlė eismo įvykius ir taip įkliuvo pareigūnams.

Policija praneša, jog trečiadienį, vidurnaktį, Dainavos gatvėje išžaginta 22 metų moteris. Suvestinėse taip pat fiksuotas svetimo turto sunaikinimas bei pastebėtas nenustatytos tapatybės skenduolis.