2020 Birželio 05 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Atsisakęs pavežti sulaukė smūgių

  • Įkelta: 2018-08-16
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Žolinių naktį nemokamas pavėžėjimo paslaugas keturiems nepažįstamiems jaunuoliams atsisakęs teikti vyras buvo sumuštas nuosavame automobilyje. Nepatenkinti tuo, jog šis nuvežė juos ne į Jovarus, o tik iki stoties, chuliganai į darbą paleido kojas ir kumščius.

Tauragės policija praneša, jog antradienį, apie 04.00 val. nakties, prie „Bastilijos“ komplekso, į vyro, gimusio 1997 m., automobilį „Renault Velsatis“ įsėdo keturi jam nepažįstami jaunuoliai ir pareikalavo nuvežti į Jovarų mikrorajoną. Vairuotojas sutiko jaunuolius pavežti iki autobusų stoties, Dariaus ir Girėno g., kur atvykus ir atsisakius toliau vežti, du iš jaunuolių kojomis spyrė vairuotojui į veidą, po to sudavė kumščiais. Nukentėjusysis pabėgo iš automobilio. Tauragės ligoninėje nustatyta, kad jam sulaužytas nosikaulis.

Apie 05.50 val. Tauragėje, Kranto g., sulaikyti ir į Tauragės AVPK areštinę uždaryti jaunuoliai, gimę 2000 m., 1997 m. ir 1998 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d. – nesunkus sveikatos sutrikdymas. Už tai gresia laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Partrenkta mergaitė
  • Įkelta: 2018-08-02

Apie 14.30 val. Milgaudžių kaime (Gaurės sen.) partrenkta dviračiu važiavusi mergaitė.

Tauragės policija praneša, jog šiąnakt, apie 2 val. nakties, Gedgaudiškės kaime užfiksuotas žiaurus smurto šeimoje atvejis. Savo žmoną vyras tampė už plaukų žvyrkeliu.

Šį savaitgalį Tauragės rajone sulaikyti net trys girti vairuotojai, du iš jų sukėlė eismo įvykius ir taip įkliuvo pareigūnams.

Policija praneša, jog trečiadienį, vidurnaktį, Dainavos gatvėje išžaginta 22 metų moteris. Suvestinėse taip pat fiksuotas svetimo turto sunaikinimas bei pastebėtas nenustatytos tapatybės skenduolis.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško įtariamojo dėl nusikalstamos veikos padarymo Luko Petrošiaus, gimusio 1991 metais.