2020 Birželio 02 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Siautėjo girti vairuotojai

  • Įkelta: 2018-07-16
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šį savaitgalį Tauragės rajone sulaikyti net trys girti vairuotojai, du iš jų sukėlė eismo įvykius ir taip įkliuvo pareigūnams.

Penktadienį, vidury baltos dienos, apie 15.38 val., Tauragės r., Papušynės k., Šilalės g., pareigūnams įkliuvo neblaivus BMW vairuotojas. 44 m. vyras į alkoholio matuoklį įpūtė 2,82 prom. Ir buvo sulaikytas.

Šeštadienį, apie 18.46 val., neblaivus dvidešimt ketverių jaunuolis, Tauragės r., Balskų k., Plynosios g., nulėkė nuo kelio ir apgadino kelio ženklą. Maža to, kad buvo gerokai įkaušęs, (1,89 prom. alkoholio), jis neturėjo ir teisės vairuoti. Iš įvykio vietos pasišalino neužsipildęs eismo įvykio deklaracijos ir nepranešęs apie tai policijai, bet buvo sulaikytas. 

Sekmadienį popiet Tauragės mieste,  Stoties g., trisdešimt dviejų vyriškis, vairuodamas automobilį „Citroen Xsara“ nepasirinko saugaus atstumo, automobilių stovėjimo aikštelėje apsisukdamas atsitrenkė į kitą automobilį „Peugeot 806“ ir jį apgadino.  Iš įvykio vietos šis taip pat pasišalino neužsipildęs eismo įvykio deklaracijos ir nepranešęs apie tai policijai. Paaiškėjo, jog ne šiaip sau. Sulaikytas vairuotojas į alkotesterį pripūtė net 3,06 prom. Alkoholio, be to, taip pat neturėjo teisės vairuoti.

Visiems kelių ereliams pradėti ikiteisminiai  tyrimai pagal LR BK 281 str. 7 d.

 

Policija praneša, jog trečiadienį, vidurnaktį, Dainavos gatvėje išžaginta 22 metų moteris. Suvestinėse taip pat fiksuotas svetimo turto sunaikinimas bei pastebėtas nenustatytos tapatybės skenduolis.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško įtariamojo dėl nusikalstamos veikos padarymo Luko Petrošiaus, gimusio 1991 metais.  

Šį rytą į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi asmenys, nukentėję nuo automobilių vagių. Pirminiais duomenimis, Ateities take ir Dainavos gatvėje pavogti du BMW.

Tauragės vyriausiasis policijos komisariatas informuoja apie vagystes Žygaičių ir Lauksargių seniūnijose. Nukentėjo 94 metų moteris ir pusamžis vyras.

Teismo atstovas spaudai Mindaugas Radvila informavo, jog vakar Tauragės apylinkės teismas (Tauragės rūmai) kaltu dėl įvykusio eismo įvykio, kurio metu žuvo vaikas, pripažino 37 metų gargždiškį. Jam paskirta vienerių metų ir keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant vieneriems metams.