2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Košmariška naktis: sutuoktinio sumušta ir išžaginta moteris

  • Įkelta: 2018-07-25
Gedgaudiškės kaimas. „Google street view“ nuotrauka

Tauragės policija praneša, jog šiąnakt, apie 2 val. nakties, Gedgaudiškės kaime užfiksuotas žiaurus smurto šeimoje atvejis. Savo žmoną vyras tampė už plaukų žvyrkeliu.

Policijos suvestinių duomenimis, šiąnakt, apie 2.00 val., Gedgaudiškės k., Tauragės r., prieš savo žmoną smurtavo neblaivus 52-ejų sutuoktinis. Kilus konfliktui, vyras savo 45-erių žmoną griebė už plaukų, kumščiais daužė galvą, nenustatytą kiekį kartų, taip pat spyrė į šonkaulius, į šonus, į sėdimąją dalį, tampė už plaukų ant žvyrkelio, po namus ir po lauką.

Po visų šių veiksmų nusitempęs į miegamąjį, prieš moters valią, atimdamas galimybę priešintis ją išžagino.

Įtariamasis sulaikytas, jam nustatytas 1,30 promilių girtumas. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 149 str. 1 d.

 

Šį savaitgalį Tauragės rajone sulaikyti net trys girti vairuotojai, du iš jų sukėlė eismo įvykius ir taip įkliuvo pareigūnams.

Policija praneša, jog trečiadienį, vidurnaktį, Dainavos gatvėje išžaginta 22 metų moteris. Suvestinėse taip pat fiksuotas svetimo turto sunaikinimas bei pastebėtas nenustatytos tapatybės skenduolis.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško įtariamojo dėl nusikalstamos veikos padarymo Luko Petrošiaus, gimusio 1991 metais.  

Šį rytą į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi asmenys, nukentėję nuo automobilių vagių. Pirminiais duomenimis, Ateities take ir Dainavos gatvėje pavogti du BMW.

Tauragės vyriausiasis policijos komisariatas informuoja apie vagystes Žygaičių ir Lauksargių seniūnijose. Nukentėjo 94 metų moteris ir pusamžis vyras.