2019 Lapkričio 12 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Po nepažįstamosios vizito dingo 150 eurų

  • Įkelta: 2018-06-21
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės vyriausiasis policijos komisariatas informuoja apie vagystes Žygaičių ir Lauksargių seniūnijose. Nukentėjo 94 metų moteris ir pusamžis vyras.

Trečiadienį policijos pareigūnams pranešta, kad Žygaičiuose nukentėjo garbingo amžiaus senolė. Žygaitiškė grįžusi iš daržo savo namo kieme rado nepažįstamą moterį. Pastarajai išėjus, moteris pasigedo 150 eurų. Senolės namas buvo neužrakintas, pinigus ji laikė rankinėje.  

Tą pačią dieną nukentėjo ir Lauksargių seniūnijos, Šakių kaimo gyventojas. 48 metų vyras atvykęs į sodybą pamatė, kad išdaužus svečių namelio plastikinį langą, buvo patekta į vidų ir pavogti namų apyvokos daiktai bei įvairi buitinė technika. Nuostolis tikslinamas, jis gali būti apie 5-7 tūkst. eurų.

Dėl nusikaltimų pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Šeštadienio rytą J. Tumo Vaižganto gatvėje, 140 numeriu pažymėtame daugiabutyje rastas lavonas. Vyriškio kūnas sumuštas, kojos surištos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žmogžudystės, įtariamas nepilnametis.

Pirmadienį, vidurdienį, J. Tumo Vaižganto gatvėje du nepilnamečiai sumušė 55 metų vyrą. Mušeikos sulaikyti.

Devyniolika gaisrų Šilinės girininkijoje sukėlęs vyriškis, suimtas trims mėnesiams. Kaltinamasis apklausos metu, logiškai paaiškinti, kodėl padeginėjo miškus, negalėjo. Pirmadienį Priešgaisrinė gelbėjimo valdyba paskelbė, kad dėl sausros gyventojams draudžiama lankytis miškuose.

Ketvirtadienio vakarą gaisras kilo Sakalinės kaime, Viešvilės gatvėje. Ugnis prarijo medinį  garažą, kai sodybos šeimininkas buvo išvykęs į mišką.