2019 Rugsėjo 20 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Nepilnamečiai mediniais pagaliais trankė vyrą

  • Įkelta: 2018-06-05
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pirmadienį, vidurdienį, J. Tumo Vaižganto gatvėje du nepilnamečiai sumušė 55 metų vyrą. Mušeikos sulaikyti.

Pirmadienį apie 13 val. J. Tumo Vaižganto gatvėje  du girti nepilnamečiai (16 ir 17 metų amžiaus) užpuolė ir sumušė 55 metų vyrą. Jaunuoliai vyrą trankė mediniu pagaliu į įvairias kūno vietas. Lyg to būtų maža, vėliau nuėjo į nukentėjusiojo namo kiemą ir mediniais pagaliais daužė kieme esančius daiktus. Atvykę policijos pareigūnai vaikinus sulaikė.

Dėl šio įvykio Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 284 str. Viešosios tvarkos pažeidimas. Pagal šį straipsnį tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

 

Devyniolika gaisrų Šilinės girininkijoje sukėlęs vyriškis, suimtas trims mėnesiams. Kaltinamasis apklausos metu, logiškai paaiškinti, kodėl padeginėjo miškus, negalėjo. Pirmadienį Priešgaisrinė gelbėjimo valdyba paskelbė, kad dėl sausros gyventojams draudžiama lankytis miškuose.

Ketvirtadienio vakarą gaisras kilo Sakalinės kaime, Viešvilės gatvėje. Ugnis prarijo medinį  garažą, kai sodybos šeimininkas buvo išvykęs į mišką.

​Ketvirtadienį Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo nepilnametės seksualinio išnaudojimo ir vertimo naudoti narkotines medžiagas.