2019 Vasario 22 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Sūnus tėvą puolė kirviu

  • Įkelta: 2018-05-28
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Penktadienio vakarą Sartininkuose tarp dviejų vyrų kilus konfliktui pagalbon pasitelktas kirvis. Paaiškėjo, kad vyrus sieja giminystės ryšiai. Kirvio griebėsi 29-erių sūnus, kuris sužalojo 53-ejų tėvą. 

Vėlų penktadienio vakarą Tauragės rajono Sartininkų kaime, Ąžuolų gatvėje konfliktas įsiplieskė tarp  neblaivaus tėvo ir sūnaus. Švaistydamasis kirviu sūnus smogė tėvui į petį. Vyras dėl kirstinės žaizdos pristatytas į Tauragės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Medikai nukentėjusiam susiuvo 7 cm. kirstinę žaizdą ir išleido namo gydytis ambulatoriškai. Įtariamasis iš įvykio vietos spruko, jo ieško policija.

Vietiniai gyventojai pasakojo, kad sūnus su tėvu jau kuris laikas „laistė“ žemės pardavimą.

Dėl įvykio policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Pagal šį straipsnį tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė fizinį skausmą arba nežymiai sužalojo ar trumpam susargdino, savo artimąjį ar šeimos narį baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

​Ketvirtadienį Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo nepilnametės seksualinio išnaudojimo ir vertimo naudoti narkotines medžiagas.

Sekmadienio vakarą Skaudvilėje, prie Ančios upės, sumuštas 22 metų vaikinas. Įvykį tiriantys teisėsaugos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Šįryt prieš pat 8 val. J. Tumo-Vaižganto ir M. Mažvydo gatvių sankryžoje eismą sutrikdė avarija. Moters vairuojamas „Paugeot 407“ nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio „Volvo S60“.  

Trečiadienį eilinio patikrinimo metu, Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai, užsukę į Tauragės rajono Žygaičių miestelį 54 metų moteriai priklausantį ūkį, rado sužalotą ir neprižiūrėtą karvę. Įvykį tiria VMVT ir policija.