2019 Sausio 18 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Padegtas Tarybos nario automobilis?

  • Įkelta: 2018-05-16
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Šią naktį Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad dega automobiliai Bažnyčių gatvėje. Priešgaisrinės tarnybos duomenimis, padegtas Tauragės rajono tarybos nario Tomo Raulinavičiaus automobilis „Toyota Avensis“, nuo kurio užsiliepsnojo greta esantis „Opel Vectra“.

Apie gaisrą Bendrąjį pagalbos centrą naktį apie 3 val. 14 min. informavo paskambinusi moteris.   Atvykus ugniagesiams, Bažnyčių gatvės kieme degė du automobiliai. Liepsnas gesino dvi autocisternos, židinys likviduotas 4 val. 20 min.

Nukentėjo ir šalia esantis pastatas, nuo karščio sutrūkinėjo du stiklai. Automobiliai sudegė nepataisomai: ugnis suniokojo „Toyota Avensis“ variklio skyrių, saloną, nuo karščio išdužo stiklai. Įsismarkavusi ugnis apgadino ir greta stovėjusio „Opel Vectra“ variklio skyriaus degiąsias detales, priekinį sparną.

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius vyriausias specialistas Ruslanas Pačkovskis sakė, kad įtariama, kad automobiliai užsidegė dėl galimo pašalinio ugnies įnešimo. Kitaip tariant, įtariamas padegimas. Tačiau neatmetama ir techninio gedimo versija.

– Automobilis buvo techniškai tvarkingas, nebuvau pastebėjęs jokių elektros gedimų. Pirmadienio vakarą juo grįžau iš parduotuvės, – teigė T. Raulinavičius, einantis rajono Tarybos nario bei laikraščio „Tauragės žinios“ direktoriaus pareigas.

Sudegęs automobilis
Tomas Raulinavičius

Anot politiko, atvykę ekspertai teiravosi, ar jis yra sulaukęs grasinimų iš kitų asmenų. Konkrečių atvejų vyras neįvardijo, tiesa, pridūrė, kad praėjusiais metais buvo pradurtos jo automobilio padangos. Tuomet dėl šio įvykio į policiją T. Raulinavičius nesikreipė. 

Dėl galimo padegimo Tauragės apskrities vyriausias  policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Gaisrai miškuose nesiliauja – per kelias dienas kilo jau šeši, kadangi nei grybautojų, nei uogautojų šiuo sezonu nėra, įtariamas padegimas. Savivaldybėje sušauktas ekstremalių situacijų valdymo komisijos posėdis.

Pirmadienio vakarą Mažonų seniūnijos Šaukėnų kaime policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę  uždarė du girtus traktorininkus. Abu „T40“ markės traktoriai nuvežti į Paberžės gatvėje esančią policijos aikštelę. Pareigūnai analogiško atvejo tikina nepamenantys.  

Praėjusią savaitę surengta neeilinė pareigūnų operacija, kurios metu suduotas triuškinantis smūgis Lietuvą ir kitas šalis šiurpinusiai „kamuolinių“ grupuotei. Paviešintame grupuotės narių sulaikymo vaizdo įraše matyti, kad viena iš sulaikymo operacijų įvykdyta ir Tauragėje, Norkaičių kaime. Tai patvirtino ir Policijos departamentas.

Finansinių bėdų turinčią UAB „Gralis“ užgriuvo teisiniai nemalonumai. Įmonės vadovui Gediminui Maškauskui Tauragės apylinkės teisme teko aiškintis, kodėl bendrovė, būdama skolinga valstybei beveik 10 tūkstančių eurų, pirmenybę teikė ne jai, o kitiems kreditoriams bei kodėl nesikreipiama į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo. G. Maškauskas savo ruožtu teigė, kad įmonė nebankrutuoja ir toliau gali sėkmingai dirbti.