2019 Vasario 22 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Kelionę į mokyklą nutraukė nelaimė

  • Įkelta: 2018-05-21
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šįryt prieš pat 8 val. J. Tumo-Vaižganto ir M. Mažvydo gatvių sankryžoje eismą sutrikdė avarija. Moters vairuojamas „Paugeot 407“ nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio „Volvo S60“.  

Į mokyklą dukrą vežusi moteris kelionės tikslo nepasiekė – likus vos keliems šimtams metrų iki M. Mažvydo progimnazijos, jos vairuojamas „Peugeot“ susidūrė su pagrindiniu keliu važiuojančiu „Volvo“. Abu automobiliai nuo smūgio užlėkė ant šaligatvio. „Peugeot“ tik per plauką išvengė smūgio dar ir į perėją žyminčio kelio ženklo stulpą.  

M. Mažvydo gatve važiavusi moteris sakė nepastebėjusi, kad važiuoja šalutiniu keliu. Kirsdama sankryžą ji susidūrė su J. Tumo-Vaižganto gatve važiavusiu „Volvo“.

Liudininkų teigimu, automobilio gale sėdėjusiai mažametei sutrenkta galva.

Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai ir greitosios pagalbos ekipažas.

Trečiadienį eilinio patikrinimo metu, Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai, užsukę į Tauragės rajono Žygaičių miestelį 54 metų moteriai priklausantį ūkį, rado sužalotą ir neprižiūrėtą karvę. Įvykį tiria VMVT ir policija.

Šią naktį Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad dega automobiliai Bažnyčių gatvėje. Priešgaisrinės tarnybos duomenimis, padegtas Tauragės rajono tarybos nario Tomo Raulinavičiaus automobilis „Toyota Avensis“, nuo kurio užsiliepsnojo greta esantis „Opel Vectra“.

Gaisrai miškuose nesiliauja – per kelias dienas kilo jau šeši, kadangi nei grybautojų, nei uogautojų šiuo sezonu nėra, įtariamas padegimas. Savivaldybėje sušauktas ekstremalių situacijų valdymo komisijos posėdis.

Pirmadienio vakarą Mažonų seniūnijos Šaukėnų kaime policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę  uždarė du girtus traktorininkus. Abu „T40“ markės traktoriai nuvežti į Paberžės gatvėje esančią policijos aikštelę. Pareigūnai analogiško atvejo tikina nepamenantys.  

Praėjusią savaitę surengta neeilinė pareigūnų operacija, kurios metu suduotas triuškinantis smūgis Lietuvą ir kitas šalis šiurpinusiai „kamuolinių“ grupuotei. Paviešintame grupuotės narių sulaikymo vaizdo įraše matyti, kad viena iš sulaikymo operacijų įvykdyta ir Tauragėje, Norkaičių kaime. Tai patvirtino ir Policijos departamentas.