2019 Vasario 22 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Įtarimai: bruko narkotikus ir seksualiai išnaudojo

  • Įkelta: 2018-05-25
Narkotikai. Policijos departamento asociatyvi nuotrauka

Ketvirtadienį Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo nepilnametės seksualinio išnaudojimo ir vertimo naudoti narkotines medžiagas.

Tauragės Vaiko teisių apsaugo skyriaus vedėja Jolanta Skrodenienė pasakojo, kad į jų skyrių kreipėsi galimai nukentėjusi keturiolikmetė. Nepilnametė skyriaus darbuotojoms pasakojo apie gegužės mėnesio pradžioje išgyventą siaubą.

– Džiaugiuosi, kad mergaitė ryžosi pas mus ateiti, mes ją labai palaikome ir suteikiame visokeriopą pagalbą. Su ja ir šeima dirba psichologė. Tokiais atvejais privalu informuoti ir policijos pareigūnus, kad būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas, taip ir pasielgėme. Daugiau komentuoti tikrai negaliu, – teigė J. Skrodenienė.

Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas informuoja, kad 14 metų mergaitę gegužės mėnesio pradžioje, mergina, gimusi 2001 metais ir kiti nenustatyti asmenys, vertė vartoti narkotines medžiagas bei galimai seksualiai išnaudojo.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 309 str. 1 d., Disponavimas pornografinio turinio dalykais ir 264 str. 2 d. Lenkimas vartoti narkotines ar psichotropines medžiagas.

Sekmadienio vakarą Skaudvilėje, prie Ančios upės, sumuštas 22 metų vaikinas. Įvykį tiriantys teisėsaugos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Šįryt prieš pat 8 val. J. Tumo-Vaižganto ir M. Mažvydo gatvių sankryžoje eismą sutrikdė avarija. Moters vairuojamas „Paugeot 407“ nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio „Volvo S60“.  

Trečiadienį eilinio patikrinimo metu, Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai, užsukę į Tauragės rajono Žygaičių miestelį 54 metų moteriai priklausantį ūkį, rado sužalotą ir neprižiūrėtą karvę. Įvykį tiria VMVT ir policija.

Šią naktį Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad dega automobiliai Bažnyčių gatvėje. Priešgaisrinės tarnybos duomenimis, padegtas Tauragės rajono tarybos nario Tomo Raulinavičiaus automobilis „Toyota Avensis“, nuo kurio užsiliepsnojo greta esantis „Opel Vectra“.