2019 Sausio 18 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Savaitgalio planus sujaukė avarija

  • Įkelta: 2018-04-21

Šeštadienio rytą, sankryžoje netoli degalinės „Viada“, susidūrė du automobiliai. „Audi“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusios „Honda“.

Žmonės nenukentėjo, nors automobiliai apgadinti stipriai.

„Audi“ keleivė „Tauragės žinių“ žurnalistei pasakojo kartu su vyru iš Vilkaviškio važiavę į brolio mirties metinių minėjimą, Tauragėje.

– Atvažiavome nuo Jurbarko pusės ir sankryžoje įvyko susidūrimas. Vyras geras vairuotojas, turi didelę patirtį, nesuprantu, kaip tai įvyko, – kalbėjo vilkaviškietė.

Per avariją „Audi“ aplamdytas visas priekis. Moteris baiminosi, ar pavyks toliau tęsti kelionę.

„Honda“ automobiliui apgadintas dešinysis šonas, nuo smūgio išmuštas dešinysis ratas. Dėl avarijos vairuotojas kaltina ir automobilį, kurį vadina nelaimingu.

– Automobilį įsigijau tik gruodžio mėnesį, o jau du kartus keitėme variklį, turbiną buvo išėjusi. Kažkoks nelaimingas automobilis, – kalbėjo pas uošvį į svečius atvažiavęs kaunietis.

Užsipildžius eismo įvykio deklaraciją, žmonės išsiskirstė taikiai.

Susinervinusi paauglė Vaikų globos namuose „Šaltinėlis“ stūmė į sieną socialinę darbuotoją ir ją sužalojo. Įvykį tiria teisėsaugos pareigūnai.

Buvęs Tauragės rajono Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos vadovas S. Kancevyčius galutinai pralaimėjo kovą prieš savivaldybės administraciją. Praėjusią savaitę Aukščiausiasis Teismas nepriėmė nagrinėti kasacinio skundo, kuriuo vyras reikalavo pripažinti jo atleidimą neteisėtu.