2019 Sausio 18 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Apiplėšti senjorai

  • Įkelta: 2018-04-19
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antradienio vakarą įsibrovėliai sumušė 69 m. vyrą, o iš 87 metų moters atėmė pinigus bei pavogė mobiliojo ryšio telefoną. Plėšikų grobis menkas – 62 eurų vertės. Įvykį tiria policija.

Policijos departamentas informuoja, kad trečiadienį į pareigūnus kreipėsi 87 metų tauragiškė, kuri pranešė apie apiplėšimą.

Moteris pasakojo, kad antradienį apie 17 val. į jos namus Matulaičio gatvėje buvo įsibrauta. Trys vyrai vidun pateko išlaužę namų duris. Neprašyti svečiai sumušė 69 metų vyriškį bei, grasindami susidorojimu, iš namo šeimininkės reikalavo  pinigų, ją pargriovė ant lovos ir iš kelnių kišenės pagrobė 32 eurus bei namuose buvusį mobiliojo ryšio telefoną „Alcatel One touch“.  Materialinis nuostolis nedidelis – 62 eurai, tačiau streso senjorams užteko. Įtariamųjų ieško policijos pareigūnai. Dėl plėšimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Susinervinusi paauglė Vaikų globos namuose „Šaltinėlis“ stūmė į sieną socialinę darbuotoją ir ją sužalojo. Įvykį tiria teisėsaugos pareigūnai.

Buvęs Tauragės rajono Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos vadovas S. Kancevyčius galutinai pralaimėjo kovą prieš savivaldybės administraciją. Praėjusią savaitę Aukščiausiasis Teismas nepriėmė nagrinėti kasacinio skundo, kuriuo vyras reikalavo pripažinti jo atleidimą neteisėtu.

Vakar iš Ateities tako į Tauragės apskrities ligoninę pristatyti du alkoholiu apsinuodiję trylikamečiai. Vienas jų, komos būklės, paguldytas į reanimaciją, kitas į Vaikų ligų skyrių.